WP

Serbia: koza zjadła 20 tys. euro. Spotkała ją sroga kara

Serbia – nieuważne małżeństwo straciło 20 tys. euro przeznaczone na zakup ziemi. Pieniądze padły ofiarą należącej do nich kozy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Serbia - koza zjadła 20 tys. euro przeznaczone na zakup ziemi.
Serbia - koza zjadła 20 tys. euro przeznaczone na zakup ziemi. (iStock.com)
WP

Serbia – koza powodem kłopotu

Do tragedii w wiosce Ranilowić (Serbia). Milena Simic wraz z mężem planowała zakup 10 hektarów ziemi w zamieszkiwanej wiosce. Małżeństwu udało się zebrać potrzebną kwotę – 20 tys. euro. W oczekiwaniu na sprzedającego działkę para zostawiła gotówkę na kuchennym stole i wyszła zająć się przydomowymi obowiązkami. Podczas ich nieobecności rodzinny dom opuścił również teść. Mężczyzna wychodząc z budynku nie domknął drzwi wejściowych, przez co doszło do tragedii.

Przez otwarte drzwi do domu wdarła się należąca do rodziny koza o imieniu Belka. Zwierzę znane ze swej żarłocznej natury zaczęło przeżuwać pozostawione bez opieki pieniądze. Kiedy małżeństwo usłyszało dziwne dźwięki było już za późno. Po wejściu do kuchni ujrzeli straszny widok. Koza ze smakiem skonsumowała lub rozerwała prawie całą pozostawioną tam gotówkę. Przed jej zębami ocalało niespełna 300 euro.

WP

Małżeństwo w ramach kary upiekło kozę na rożnie, jednak mąż Pani Mileny jest w głębokim szoku. Podobno przez cały czas milczy i wpatruje się w jeden punkt.

Polub WP Wiadomości
WP
WP