Trwa ładowanie...
d48r77g

"Seksposeł" Łukasz Zbonikowski na spotkaniu ze Stanisławem Karczewskim. Marszałkowi to nie przeszkadzało

Łukasz Zbonikowski to polityk, o którym było głośno, m.in. kiedy na jaw wyszło, że zdradzał żonę. Zamieszanie wokół niego nie przeszkadza jednak marszałkowi Senatu - siedział obok polityka. - W ogóle o tym nie myślałem - stwierdził w rozmowie z WP, komentując spotkanie PiS z mieszkańcami Chełmży.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W sobotę na spotkaniu z mieszkańcami Chełmży Karczewski siedział obok Zbonikowskiego
W sobotę na spotkaniu z mieszkańcami Chełmży Karczewski siedział obok Zbonikowskiego (PAP, Fot: Andrzej Damazy)
d48r77g

O sobotnim spotkaniu Karczewskiego z wyborcami poinformował „Fakt”. Co tam robił Zbonikowski? Jak podkreślił w rozmowie z WP Karczewski, "nie uczestniczył, ale był na spotkaniu". Po czym marszałek wytłumaczył, co miał na myśli.

- Każdy ma do tego prawo. Spotkania są otwarte, rozmawiamy na nich z Polakami. Wszyscy, którzy chcą, przychodzą. To zupełnie naturalne - powiedział. Dodał, że Zbonikowski nawet nie zabrał głosu. – To są moje spotkania z mieszkańcami o Polsce i Polakach. Głównymi bohaterami byli właśnie mieszkańcy - mówił.

d48r77g

"Fakt" napisał, że "PiS się chwali się seksposłem". - A jak byli KOD-owcy, a byli, to ja ich promuję? – zapytał w rozmowie z WP marszałek. I podkreślił: - Nie promowałem nikogo, tylko program Prawa i Sprawiedliwości.

Zapytaliśmy wprost, czy obecność Zbonikowskiego marszałkowi nie przeszkadzała. - W ogóle o tym nie myślałem - stwierdził. Nie zamienił pan słowa ze Zbonikowskim? – dopytywaliśmy. Marszałek jednak nie chciał odpowiedzieć. - Tyle mam do powiedzenia – uciął.

Zdjęcie poniżej mówi jednak samo za siebie.

    PAP

"Fakt" napisał jedynie o spotkaniu z Karczewskim, a tymczasem w niedzielę we Włocławku ze Zbonikowskim był też marszałek Sejmu Marek Kuchciński. Widać to na zdjęciach, którymi PiS pochwalił się na Twitterze.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Kamiński o prezesie PiS. "Całkowicie utracił kontrolę"

d48r77g

Podziel się opinią

Share

d48r77g

d48r77g
Więcej tematów