ycipk-2o432f

Sekielski zebrał pół miliona na film o SKOK-ach. Zdjęcia ruszą jesienią

Po sukcesie "Tylko nie mów nikomu" bracia Marek i Tomasz Sekielscy chcą nagrać dokument o Spółdzielczych kasach oszczędnościowo-kredytowych (SKOK). By produkcja filmu ruszyła potrzeba 550 tys. zł. Do tej pory zebrano już 505 tysięcy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tomasz Sekielski.
Tomasz Sekielski. (Forum)
ycipk-2o432f

- Ruszamy z nowym projektem dokumentalnym. Tym razem bierzemy się za największą aferę finansową ostatnich lat. Aferę SKOK-ów – zapowiadał Tomasz Sekielski w filmiku, który w styczniu opublikował na swoim profilu Patronite. Zaznaczał, że niezbędne jest zebranie ponad pół miliona złotych. - Wiemy, że to olbrzymia suma i jest większa od kwoty zebranej na film o pedofilii w Kościele. Jednak realizacja tego filmu wiąże się z jeszcze większym ryzykiem – podkreślał.

Teraz pieniądze są już niemal zebrane. - Praca nad tym filmem już trwa, ale zdjęcia ruszą jesienią. Brakuje nam jeszcze ok. 45 tysięcy złotych - mówi portalowi wirtualnemedia.pl Marek Sekielski, producent filmu "Tylko nie mów nikomu" i brat Tomasza Sekielskiego.

ycipk-2o432f

Zobacz także: Gowin mocno o Schetynie: nie jest ekspertem od ekonomii

- Koniec wieńczy dzieło. Zebrany materiał trzeba przejrzeć i złożyć z niego ciekawą opowieść. To praca na wiele tygodni - dodał Tomasz Sekielski.

Podkreślił, że zebrana kwota zapewni współpracę specjalistów od montażu wideo, dźwięku, grafiki, koloryzacji obrazu, a także twórców muzyki. - By osiągnąć najwyższą jakość 4K, musimy skorzystać z nowszych kamer - stwierdził Sekielski.

ycipk-2o432f

Źródło: wirtualnemedia.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-2o432f
Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2o432f

ycipk-2o432f
ycipk-2o432f