Trwa ładowanie...
Sasin u Lisickiego: nie uciekam od kandydowania na prezydenta Warszawy, ale jestem też gotów wesprzeć nową twarz

Sasin u Lisickiego: nie uciekam od kandydowania na prezydenta Warszawy, ale jestem też gotów wesprzeć nową twarz

- Każda decyzja Hanny Gronkiewicz-Waltz inna niż dymisja to ucieczka od odpowiedzialności - powiedział Jacek Sasin z PiS w programie WP rozmowa.

Share
dix51dn

- Najlepszym rozwiązaniem byłoby podanie się Hanny Gronkiewicz-Waltz do dymisji. Skala kompromitacji samorządu warszawskiego jest tak wielka, że właściwie nie ma innego wyjścia. Każda inna decyzja będzie ucieczką od odpowiedzialności - powiedział Jacek Sasin. Pytany przez Pawła Lisickiego o to, czy w Warszawie powinno odbyć się referendum, odpowiedział: "Jest wniosek o referendum zgłoszony przez organizację społeczną. Rada Warszawy też ma możliwość ogłoszenia referendum. To jest takie minimum, żeby dać szansę mieszkańcom zdecydować".

Na pytanie, czy byłby gotów ponownie wystartować w wyborach na prezydenta Warszawy z ramienia PiS, odpowiedział: - "To nie jest moja decyzja, a władz PiS. Ja nie uciekam od tego, to jasne". - Dzisiaj jest kwestia odpowiedzi na pytanie o skuteczność walki o Warszawę. Trzeba zrobić badania, dokonać analizy sytuacji społecznej. Jak z nich wyniknie, że jestem najlepszym kandydatem, to oczywiście chętnie się tego podejmę. Gdyby okazało się, że potrzebna jest nowa twarz, to jest to dla mnie całkowicie do zaakceptowania i jestem gotów ją wesprzeć - zadeklarował polityk PiS. - Musimy wszyscy wspólnie tak zadziałać, żeby tę władzę w Warszawie po prostu zmienić - dodał.

dix51dn

Zobacz cały odcinek programu "WP rozmowa":

dix51dn

Podziel się opinią

Share
dix51dn
dix51dn
Więcej tematów