Trwa ładowanie...
d4mn9de
Polsat News

Sasin: Platforma Obywatelska chce zaostrzyć konflikt z PiS

Platforma Obywatelska chce zaostrzyć konflikt z PiS – uważa Jacek Sasin. - To jest przepis na awanturę, a nie na rządzenie – stwierdził w "Graffiti" polityk Prawa i Sprawiedliwości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sasin: Platforma Obywatelska chce zaostrzyć konflikt z PiS
(WP.PL, Fot: Konrad Żelazowski)
d4mn9de

Jacek Sasin jest przekonany, że Platforma Obywatelska w ostatnim roku przed wyborami zamierza toczyć wojnę z opozycją. - Dzisiaj mamy zapowiedź decyzji, które mogą wskazywać na to, że pomysłem na ten ostatni rok tego starego-nowego rządu Ewy Kopacz jest taka totalna wojna z opozycją - mówił polityk PiS.

Takim sygnałem jest chociażby zapowiedź mianowania Radosława Sikorskiego marszałkiem Sejmu, taką zapowiedzią, takim sygnałem jest zamiar powołania komisji śledczej w sprawie weryfikacji WSI, która przecież wiemy, do czego ma służyć – wyliczał Sasin. Przypomniał też, że był to jeden z tematów ujawnionej przez "Wprost" rozmowy szefa MSZ z Jackiem Rostowskim.

- Sikorski, który słynął z tego, że chciał dożynać watahę, dzisiaj ma być tym, który będzie rozgrywał w Sejmie. To jest przepis na awanturę, a nie na rządzenie – stwierdził polityk Prawa i Sprawiedliwości.

d4mn9de

Dalej zaś mówił: "dzisiaj ten pomysł na ostatni rok jest taki, żeby jeszcze bardziej tę wojnę podkręcić. Platforma uznała, że jedyne, czym może teraz próbować wygrać, to budowaniem znowu strachu przed Prawem i Sprawiedliwością i rozkręceniem wojny polsko-polskiej. My tego nie chcemy - zakończył polityk.

Źródło: Polsat News

d4mn9de

Podziel się opinią

Share

d4mn9de

d4mn9de
Więcej tematów