Trwa ładowanie...

Sarah Palin dla WP: Donald Trump ma rację, chcąc dogadać się z Rosją

- Rosjanie chcą się z nami sprzymierzyć, żeby pokonać Państwo Islamskie. Z takim sojusznikiem będziemy silniejsi - mówi Wirtualnej Polsce Sarah Palin, była kandydatka republikanów na wiceprezydenta USA i była gubernator Alaski. Odnosi się także do obaw o możliwość zakwestionowania wyniku wyborów prezydenckich przez Donalda Trumpa.

d2und79
d2und79

- Trump ma rację, kiedy pyta: co jest złego w tym, żeby dogadać się z Rosjanami? - przekonuje polityk Partii Republikańskiej. - Mam na nich oko - odpowiada z kolei żartem na przypomnienie, że mieszka przecież na Alasce, blisko Rosji.

Palin odnosi się także do opinii części komentatorów z USA, obawiających się, że Donald Trump nie zaakceptuje wyniku wyborów prezydenckich. - Trump będzie w stanie zaakceptować wynik uczciwych, legalnych wyborów. Wszyscy Amerykanie je zaakceptują, aczkolwiek jeśli zauważymy, że były jakieś oszustwa, naruszenia demokracji to dlaczego mielibyśmy akceptować oszustwa i niesprawiedliwość. To policzek dla Amerykanów, w szczególności weteranów, którzy walczyli o demokrację. Lepiej żebyśmy to uszanowali - ostrzega była kandydatka na wiceprezydenta USA.

Zdaniem Palin w takiej sytuacji nie będzie można mówić o złamaniu zasad. - Złamaniem zasad będzie, jeśli się dowiemy, że system jest ustawiony. To będzie złamaniem zasad. I módlmy się, żeby tak się nie stało, żeby wszystko było legalnie. Wtedy zrobimy kolejny krok i znów uczynimy Amerykę wielką - wyjaśnia reporterowi WP.

d2und79
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2und79
Więcej tematów