Trwa ładowanie...

Samuel Pereira udostępnił... "c..kę na środę". Zaskakujący tweet szefa TVP.info

Samuel Pereira nie przestaje zaskakiwać. Tym razem udostępnił na swoim Twitterze zdjęcie papierowej... waginy, kpiąc przy okazji z ruchów feministycznych. "Feministki walczące o to, by kobiety nie traktować instrumentalnie przez pryzmat ciała" - opisał fotografię.

Samuel Pereira udostępnił... "c..kę na środę". Zaskakujący tweet szefa TVP.infoŹródło: PAP
d1csp0b
d1csp0b

Samuel Pereira, kierownik redakcji portalu TVP.info, podzielił się na Twitterze zaskakującym zdjęciem. Prezentuje ono papierową pochwę i jest podpisane słowami "c..ka na środę". Treść tweeta to z kolei kpina z ruchów feministycznych, które zdaniem Pereiry skupiają się jedynie na dyskusji o swoich organach.

Pereira zapytany o źródło zdjęcia odpowiada: "feministyczny magazyn »kobiecy« z obsesją na punkcie seksu. Nie ma co reklamować, bo się onaniści zlecą". Dziennikarzowi własny dowcip tak się spodobał, że... udostępnił swój tweet na swoim Twitterze, tym razem pisząc: "Gdyby grupa facetów założyła organizację, której zajęciem byłoby malowanie i rozmawianie o penisach, to szybko zostaliby ogłoszeni kretynami".

Wypadałoby w tym miejscu dodać, że dzięki organizacjom feministycznym i protestom kobiet w wielu krajach połowa dorosłych obywateli (kobiety właśnie) zyskały m.in. prawo do głosu. Dziś uznawane za oczywistość, z którą chyba nawet Pereira nie będzie dyskutował. Można też wspomnieć, że jest różnica między meritum sprawy a stosowaną retoryką.

Można wreszcie zastanowić się, czy wskazywanie pewnych marginalnych czy łatwych do ośmieszenia lub skrajnych elementów ruchu ma sens. W końcu ruch feministyczny to nie tylko cykl "c..ka miesiąca". A prawicowa publicystyka to nie tylko Samuel Pereira.

d1csp0b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1csp0b
Więcej tematów