Trwa ładowanie...
dxjua5y

Samuel Pereira udostępnił... "c..kę na środę". Zaskakujący tweet szefa TVP.info

Samuel Pereira nie przestaje zaskakiwać. Tym razem udostępnił na swoim Twitterze zdjęcie papierowej... waginy, kpiąc przy okazji z ruchów feministycznych. "Feministki walczące o to, by kobiety nie traktować instrumentalnie przez pryzmat ciała" - opisał fotografię.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Samuel Pereira udostępnił... "c..kę na środę". Zaskakujący tweet szefa TVP.info
(PAP)
dxjua5y

Samuel Pereira, kierownik redakcji portalu TVP.info, podzielił się na Twitterze zaskakującym zdjęciem. Prezentuje ono papierową pochwę i jest podpisane słowami "c..ka na środę". Treść tweeta to z kolei kpina z ruchów feministycznych, które zdaniem Pereiry skupiają się jedynie na dyskusji o swoich organach.

Pereira zapytany o źródło zdjęcia odpowiada: "feministyczny magazyn »kobiecy« z obsesją na punkcie seksu. Nie ma co reklamować, bo się onaniści zlecą". Dziennikarzowi własny dowcip tak się spodobał, że... udostępnił swój tweet na swoim Twitterze, tym razem pisząc: "Gdyby grupa facetów założyła organizację, której zajęciem byłoby malowanie i rozmawianie o penisach, to szybko zostaliby ogłoszeni kretynami".

dxjua5y

Wypadałoby w tym miejscu dodać, że dzięki organizacjom feministycznym i protestom kobiet w wielu krajach połowa dorosłych obywateli (kobiety właśnie) zyskały m.in. prawo do głosu. Dziś uznawane za oczywistość, z którą chyba nawet Pereira nie będzie dyskutował. Można też wspomnieć, że jest różnica między meritum sprawy a stosowaną retoryką.

Można wreszcie zastanowić się, czy wskazywanie pewnych marginalnych czy łatwych do ośmieszenia lub skrajnych elementów ruchu ma sens. W końcu ruch feministyczny to nie tylko cykl "c..ka miesiąca". A prawicowa publicystyka to nie tylko Samuel Pereira.

dxjua5y

Podziel się opinią

Share

dxjua5y

dxjua5y
Więcej tematów