Trwa ładowanie...
d46l3a7
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Saakaszwili: rząd Gruzji ogłosi Abchazję i Osetię Płd. terytoriami okupowanymi

Prezydent Gruzji Micheil Saakaszwili oświadczył, że rząd gruziński ogłosi separatystyczne regiony - Abchazję i Osetię Południową terytoriami okupowanymi. W obu tych regionach znajdują się wojska rosyjskie wspierające miejscowych separatystów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Saakaszwili: rząd Gruzji ogłosi Abchazję i Osetię Płd. terytoriami okupowanymi
(AFP)
d46l3a7

Prezydent Gruzji Micheil Saakaszwili powiedział na wielotysięcznym wiecu w Tbilisi, że Gruzja oficjalnie ogłosi rosyjskie siły pokojowe w Abchazji i Osetii Płd. wojskami okupacyjnymi.

Prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew oświadczył, że wydał zarządzenie o wstrzymaniu przez wojska rosyjskie operacji militarnych w Gruzji.

Jednocześnie Miedwiediew polecił ministerstwu obrony Rosji i sztabowi generalnemu, by - jak to ujął - w razie powstawania ognisk oporu czy jakichkolwiek przejawów agresji ze strony gruzińskiej podejmowali decyzje o ich likwidacji.

d46l3a7

Podziel się opinią

Share

d46l3a7

d46l3a7
Więcej tematów