Trwa ładowanie...
Michał Rosiak

Są wyniki sekcji zwłok Michała Rosiaka. Jego śmierć pozostaje tajemnicą

Przeprowadzono szczegółową sekcję zwłok Michała Rosiaka - 19-latka, który zaginął w styczniu w Poznaniu. Niestety nie wniosła ona nic nowego do sprawy. Niewykluczone, że nigdy nie dowiemy się, w jakich okolicznościach zmarł nastolatek.

Share
Są wyniki sekcji zwłok Michała Rosiaka. Jego śmierć pozostaje tajemnicą
Źródło: Facebook.com
duy6sl1

Są wyniki sekcji zwłok Michała Rosiaka - podaje "Głos Wielkopolski". Jednocześnie cytuje profesora Czesława Żabę, kierującego Zakładem Medycyny Sądowej w Poznaniu: "Niestety, szczegółowe badania nic nam nie dały i nie pomogły". Zmiany pośmiertne były już tak zaawansowane, że nie pozwoliły na ustalenie bezpośredniej przyczyny zgonu.

Sekcja, specjalistyczne badania toksykologiczne i histopatologiczne zostały wykonane kilkadziesiąt godzin po odnalezieniu jego ciała w Warcie. Potwierdziły tożsamość nastolatka, ale nie pozwoliły ustalić, czy chłopak kiedy znalazł się w rzecze, jeszcze żył. Nie wiadomo też, czy do jego śmierci doprowadziły inne osoby.

duy6sl1

W organizmie zmarłego nie znaleziono z kolei śladów substancji psychoaktywnych.

Zobacz także: Paweł Kowal wskazuje, jakie kroki powinna podjąć polska dyplomacja względem Ukrainy

Przypomnijmy, że 19-letni student Politechniki Poznańskiej Michał Rosiak zaginął w nocy z 17 na 18 stycznia 2019 roku w Poznaniu. Ostatni raz był widziany na przystanku autobusowym Garbary. Jego ciało odnaleziono dopiero 3 marca. Wyłowiono je z Warty w miejscowości Oborniki.

Źródło: Radio Zet

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

duy6sl1

Podziel się opinią

Share
duy6sl1
duy6sl1
Więcej tematów