Trwa ładowanie...
d1lawoe

Rząd otwarty na propozycje... SLD

Wicepremier, minister infrastruktury Marek Pol powiedział w niedzielę, że rząd czeka na wszelkie propozycje i sugestie, mogące ulepszyć przyjęty przez rząd program gospodarczy na najbliższe cztery lata.

d1lawoe
d1lawoe

Marek Pol wraz z innymi przedstawicielami rządu uczestniczył w krajowej naradzie aktywu gospodarczego SLD, poświęconej omówieniu rządowej strategii gospodarczej "Przedsiębiorczość - praca - rozwój".

Pol podkreślił, że rządowy program jest otwarty na wszelkie sugestie, propozycje zmian i poprawek. Dlatego zdaniem Marka Pola tak ważne są spotkania ze wszystkimi środowiskami, których ten program bezpośrednio dotyczy. Marek Pol dodał, że najtrudniejsze są spotkania z pracownikami, którzy obawiają się nowych propozycji rządu.

Przyjęty przez rząd kilkanaście dni temu program gospodarczy na najbliższe cztery lata przewiduje między innymi zwiększenie nakładów na infrastrukturę, przede wszystkim na budowę autostrad i mieszkalnictwo, ułatwienia dla przedsiębiorczości, zwalczanie bezrobocia oraz wspieranie wzrostu gospodarczego. Taka stategia ma przywrócić za 3 lata wysokie tempo wzrostu gospodarczego.(ck)

d1lawoe
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1lawoe
Więcej tematów