Trwa ładowanie...

Rusza "Wyborczy Grill" - nowy program WP - czyli wszystko, co powinieneś wiedzieć o wyborach samorządowych

Walka o głosy wyborców rozpoczęła się na dobre. O nasze poparcie i względy zabiegają kandydaci zarówno największych partii, jak i niewielkich lokalnych komitetów. Z każdej strony słychać już hasła, zapewnienia i obietnice. A to przecież dopiero początek.

Share
Rusza "Wyborczy Grill" - nowy program WP - czyli wszystko, co powinieneś wiedzieć o wyborach samorządowych
Źródło: WP.PL, fot: WP.PL
d1ozgbn

Obietnic padnie znacznie, znacznie więcej.Wybory samorządowe to trudne, ale bardzo ważne wybory. W nich decydujemy o naszym najbliższym otoczeniu. Nie będzie łatwo się w tym gąszczu obietnic odnaleźć. Łatwiej będzie dać się uwieść zapewnieniom bez pokrycia.

Chcemy Wam pomóc dobrze wybrać. W Wirtualnej Polsce ruszamy z cotygodniowym programem zatytułowanym "Wyborczy Grill". Programem, który będzie odsłaniał kulisy kampanii, pokazywał ile w tym, co mówią kandydaci na radnych, wójtów i prezydentów to realne scenariusze na przyszłość, a ile w tym demagogii i politycznego marketingu.
Nasi dziennikarze, jak na grill przystało, będą na wolnym ogniu, powoli, ale skutecznie przepytywać kandydatów. Większość pytań, które im zadamy, będzie pochodzić od internautów i widzów. W programie nie będzie miejsca na głoszenie okrągłych haseł, a na zderzenie się z realnymi problemami mieszkańców poszczególnym miast.

WP.PL
Źródło: WP.PL, fot: WP.PL

Z ekspertami i publicystami przyjrzymy się temu, jak kandydaci budują swoje polityczne przekazy i ile w tym, co do nas mówią to ich przekonania i troska, a ile przemyślana strategia, która nastawiona jest na zwycięstwo, a nie na konkretne działania.
Przyjrzymy się kampanijnym działaniom nie tylko w wielkich miastach, ale nawet w najmniejszych gminach.
Bierzcie czynny udział w programie. Oglądajcie, piszcie pytania, by później móc wybrać świadomie.
Nasz twitterowy i facebookowy hasztag to: #wyboryWPolsce.

d1ozgbn

Wyborczy Grill do oglądania na żywo w każdy poniedziałek o 15:00 w Wirtualnej Polsce.

Nie wyobrażasz sobie lata bez grilla? Zainwestuj w sprzęt, nie przepłacając! W tym celu udaj się na stronę brw kod rabatowy i pobierz zniżkę.

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne. Rozwój serwisu zależy od naszych czytelników. Wspierasz nas kupując produkty naszych partnerów po kliknięciu w linki zamieszczone w tekście.

Zobacz także: Wyborczy Grill w Wirtualnej Polsce

d1ozgbn

Podziel się opinią

Share
d1ozgbn
d1ozgbn
Więcej tematów