Trwa ładowanie...
d40w24q
miłość

Rozterki sercowe księcia Williama

Książę William, syn księcia Karola i księżnej Diany, chce po zakończeniu nauki przeprowadzić się do USA. Wszystko z powodu zauroczenia koleżanką ze studiów - podał w niedzielę "Sunday Mirror".
Share
Zakochany książę William
Zakochany książę WilliamŹródło: AFP
d40w24q

William, który w przyszłym roku skończy 21 lat, zadurzył się w rok od siebie młodszej Kate Middleton. Oboje znają się, bowiem wspólnie (oraz dodatkowo wraz z dwoma innymi współlokatorami) wynajmują mieszkanie.

"William jest zdeterminowany, aby chronić swe życie prywatne i sądzi, że przeprowadzka do Stanów Zjednoczonych to najlepszy sposób na to" - napisał "Sunday Mirror". Książę skończy studia najwcześniej w 2005 roku.

William, student historii sztuki na uniwersytecie St. Andrews, ma już precyzyjnie zaplanowane swoje życie po ukończeniu nauki. Wyjedzie wtedy do Nowego Jorku, gdzie znajdzie pracę w jednej z tamtejszych galerii lub domów aukcyjnych - napisał "Sunday Mirror" powołując się na anonimowego rozmówcę z otoczenia rodziny królewskiej.

d40w24q

Tygodnik nie ma wątpliwości, że powodem takich planów księcia jest miłość do Middleton. "William uważa, że Kate jest absolutnie wyjątkowa" - powiedział jeden z przyjaciół pary. Według jego relacji, William i Kate są obecnie niczym "papużki-nierozłączki".

Do całej sprawy ze sceptycyzmem podchodzi ojciec Kate, Michael Middleton. "Jesteśmy dumni, że możemy stać się teściami księcia Williama, ale osobiście nie wierzę, żeby do tego doszło" - powiedział "Sunday Mirror". (mag)

d40w24q

Podziel się opinią

Share
d40w24q
d40w24q
Więcej tematów