WP
Rosyjskie okręty wystrzeliły pociski manewrujące na cele w Syrii
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
+6

Rosyjskie okręty wystrzeliły pociski manewrujące na cele w Syrii

• Atak przeprowadziły jednostki rakietowe rosyjskiej Floty Czarnomorskiej
• Okręty "Zielonyj Doł" i "Sierpuchow" ostrzelały obiekty rebeliantów z Dżebhat an-Nusra
• Resort obrony Rosji: cele zostały zniszczone
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP

Małe okręty rakietowe rosyjskiej Floty Czarnomorskiej "Zielonyj Doł" i "Sierpuchow" wystrzeliły rano trzy pociski manewrujące Kalibr na obiekty rebelianckiego ugrupowania Dżebhat an-Nusra w Syrii - poinformowało ministerstwo obrony Rosji.

"W rezultacie tych uderzeń zniszczono stanowisko dowodzenia i bazę terrorystów w rejonie miejscowości Dar-Taaza, jak również zakład wywarzania amunicji moździerzowej i duży skład uzbrojenia w prowincji Aleppo. Jak wynika z obiektywnej kontroli wyników uderzeń, wyznaczone cele zostały zniszczone" - głosi komunikat resortu obrony.

WP

Rosjanie zaznaczyli, że cele wyznaczono tak, aby nie ucierpiała ludność cywilna.

Polub WP Wiadomości
WP
WP