Trwa ładowanie...
d163q6r
d163q6r
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
gruzja

Rosyjskie MSZ: wybory w Gruzji to "farsa"

Rosyjskie ministerstwo spraw
zagranicznych oceniło, że przedterminowe wybory
prezydenckie w Gruzji zapowiadane na 5 stycznia to "farsa", która
zmierza do utrzymania prezydenta Micheila Saakaszwilego u władzy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d163q6r
Podziel się

Galeria

[

Podziel się

]( http://wiadomosci.wp.pl/walka-opozycji-z-policja-w-gruzji-6038692483773569g )
Walka opozycji z policją w Gruzji

Podziel się

"Niestety, potwierdza się, że rozpisanie przedterminowych wyborów to ewidentna farsa mająca na celu zatrzymanie władzy w rękach obecnych rządzących" - czytamy w komunikacie rosyjskiego MSZ.

d163q6r

Po zdławieniu manifestacji opozycji w Tbilisi i zarządzeniu 7 listopada stanu wyjątkowego na 15 dni, prozachodni prezydent Saakaszwili zarządził przedterminową elekcję, by rozładować polityczny kryzys.

Zniesienia stanu wyjątkowego w Gruzji - co decyzją parlamentu nastąpi w piątek - domagały się Stany Zjednoczone, NATO i Unia Europejska. Tbilisi gorąco zabiega o członkostwo w strukturach euroatlantyckich.

d163q6r

Podziel się opinią

Share

d163q6r

d163q6r
Więcej tematów