Trwa ładowanie...
d46qdsq
d46qdsq
IAR

Rosyjskie media: to nie Moskwa odłączy się od sieci, ale USA odłączą Rosję

Nic dobrego nie czeka Rosjan ze strony Stanów Zjednoczonych i Unii Europejskiej. Do takich wniosków można dojść, oglądając programy rosyjskiej telewizji państwowej. Zachodnie państwa są krytykowane zarówno przez polityków, jak i przez dziennikarzy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d46qdsq

Najostrzejsze słowa padają pod adresem USA. W ocenie rosyjskich polityków, Waszyngton chce doprowadzić do pełnej izolacji Moskwy na arenie międzynarodowej. W ocenie rosyjskich dziennikarzy, amerykańskie służby wykorzystują do tego instrumenty nacisku finansowego i starają się wzniecić kolorową rewolucję w Rosji. Między innymi protesty w Hongkongu mają być dziełem USA, mającym skłonić Pekin do zerwania współpracy handlowej z Moskwą. Przeciętni moskwianie skłonni są wierzyć w tego typu twierdzenia.

Rosyjscy dziennikarze postraszyli też swoich rodaków odcięciem od globalnej sieci informatycznej. W ich ocenie, to nie Moskwa odłączy się od sieci, ale USA odłączą Rosję. Przedstawiono nawet scenariusz, w którym amerykańscy hackerzy opanowali sieci telefonii komórkowej, telewizje i Internet, aby wywołać chaos w rosyjskim społeczeństwie.

Kraje Unii Europejskiej, według medialnego przekazu, interesują się tylko tym, jak zarobić pieniądze kosztem Rosji. Najbardziej dostało się Niemcom, którzy rzekomo dybią na ukraińskie i rosyjskie terytoria.

d46qdsq

Podziel się opinią

Share
d46qdsq
d46qdsq
Więcej tematów