Trwa ładowanie...
d4lkph6

Rośnie korek na A4. Kierowcy stoją w kolejce do bramek

Na autostradzie A4 na wysokości bramek w Karwianach (woj. dolnośląskie) w stronę niemieckiej granicy tworzy się gigantyczny korek - informuje gazetawroclawska.pl. Zator ma już blisko 10 kilometrów.
Share
A4. Zator przed bramkami w Karwianach (woj. dolnośląskie) ma już blisko 10 kilometrów (zdj. ilustr.)
A4. Zator przed bramkami w Karwianach (woj. dolnośląskie) ma już blisko 10 kilometrów (zdj. ilustr.)Źródło: East News, Fot: Monkpress
d4lkph6

Wpływ na to wydłużanie się korka ma zdecydowanie remont przy punkcie poboru opłat w Karwianach. Ma on potrwać do wtorku (25.06.).

Od niedzielnego poranka w tym rejonie trasa zaczyna się korkować w bardzo szybkim tempie. To efekt zarówno remontów, jak i wzmożonego ruchu. Polacy zaczęli powoli wracać z długiego weekendu.

Jeszcze chwilę po godz. 10 korek na A4 wynosił niecałe 5 kilometrów - informowała reporerka Radia ZET.

Około godz. 13, według portalu gazetaworclawska.pl, zator w kierunku Zgorzelca wynosi blisko 10 kilometrów, a w stronę Katowic "jedyne" 1,5 km. Obecnie korek w kierunku Katowic ma długość ok. kilometra, natomiast szosa na Zgorzelec jest przejezdna.

    google
Źródło: google, Fot: maps.google

Komunikat GDDKiA w związku z remontem

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przypomina kierowcom, że mogą skorzystać z trasy alternatywnej. Kierowcom pojazdów osobowych i dostawczych do 3,5 tony zaleca się objazd drogami wojewódzkimi nr 346, nr 395 i droga krajową nr 8. Objazd jest oznakowany.

d4lkph6

A1 też stoi

Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość również na autostradzia A1, gdzie na szosie w stronę Warszawy powstał potężny zator. Korek ciągnie się przez miejscowości Siemiony, Dziankowo, Wąwał i Juków (woj. łódzkie). Korek ma około 8 kilometrów długości.

   zdjęcie Użytkownika dziejesie.wp.pl
Źródło: zdjęcie Użytkownika dziejesie.wp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4lkph6

Źródło: gazetawroclawska.pl

Zobacz także: Zamieszanie po wpisie o Tusku. Minister rządu PiS się tłumaczy

d4lkph6

Podziel się opinią

Share
d4lkph6
d4lkph6
Więcej tematów