Trwa ładowanie...
d22vslv

Rosja: lwica zaatakowała 3-latkę podczas przedstawienia cyrkowego

Rosja - podczas cyrkowego show lwica rzuciła się na trzyletnią dziewczynkę. Złapała ją za rączkę i wyciągnęła na środek areny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rosja - lew zaatakował dziecko podczas przedstawienia w cyrku.
Rosja - lew zaatakował dziecko podczas przedstawienia w cyrku. (iStock.com)
d22vslv

Rosja – niebezpieczna lwica w cyrku

W miejscowości Uspenskoje w Kraju Krasnodarskim (Rosja) doszło do bardzo niebezpiecznego incydentu. Podczas show z udziałem lwicy zwierzę nie zostało dopilnowane przez tresera. Lwica skorzystała z chwili nieuwagi swojego opiekuna i rzuciła się w kierunku trybun. Treser nie był w stanie powstrzymać dzikiego zwierzęcia, które pochwyciło za rączkę 3-letnie dziecko i wyciągnęło je na środek cyrkowej areny. Trener powstrzymał atak dopiero, kiedy główka dziewczynki znalazła się w paszczy dzikiego kota.

Rosja – o krok od tragedii

Trener odsunął zwierzę od dziecka. Dziewczynka trafiła do szpitala. Jej stan jest stabilny, a życiu nic nie zagraża. Zgromadzeni podczas przedstawienia twierdzą, że zabezpieczenie areny nie gwarantowało publiczności bezpieczeństwa. Siatka rozciągnięta dookoła sceny była zbyt delikatna, aby powstrzymać atak lwicy. Dziewczynka stała się celem ataku najprawdopodobniej dlatego, że machała chorągiewką w pierwszym rzędzie trybun.

d22vslv

Do sieci trafiło nagranie z ataku lwicy, które może zmrozić krew w żyłach

d22vslv

Podziel się opinią

Share

d22vslv

d22vslv
Więcej tematów