Trwa ładowanie...
d3xtiaw

Rekordowa „Przemysłowa Jesień” w Targach Kielce

Najbliższa edycja „Przemysłowej Jesieni w Targach Kielce”, która odbędzie się od 25 do 27 września, zapowiada się jako największa i najważniejsza w swojej historii. Wizyta kilkuset uczestników 73 Światowego Kongresu Odlewnictwa, ponad 300 wystawców z 37 krajów świata, branżowi zwiedzający, debiutujące w 2018 roku targi HEAT TREATMENT, warsztaty i seminaria z najlepszymi na świecie ekspertami branży odlewniczej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rekordowa „Przemysłowa Jesień” w Targach Kielce
(Shutterstock.com)
d3xtiaw

„Przemysłowa Jesień w Targach Kielce” to targi METAL oraz towarzyszące im targi: ALUMINIUM & NONFERMET, RECYKLING i HEAT TREATMENT. Do Kielc, po raz kolejny przyjadą najważniejsze firmy z całego świata, szczególnie te z sektora odlewnictwa ciśnieniowego, dostawcy surowców i komponentów dla odlewni. Wiele firm zaplanowało prezentację swych najnowszych osiągnięć właśnie
w Kielcach.

Uczestnicy Światowego Kongresu Odlewnictwa w Kielcach!

73 Światowy Kongres Odlewnictwa organizowany przez Stowarzyszenie Techniczne Odlewników Polskich (STOP) - wieloletniego partnera Targów METAL, odbywa się w Polsce po raz pierwszy od 25 lat. Drugiego dnia kieleckich targów, 26 września, w ramach sesji wyjazdowej, kilkuset uczestników Kongresu przyjedzie z Krakowa do Kielc.

d3xtiaw

- Członkowie światowej organizacji Odlewnictwa (The World Foundry Organization) odwiedzą wystawy dedykowane „Przemysłowej Jesieni” w Targach Kielce. Jest to bardzo ważny moment dla nas, jako organizatorów tych wydarzeń i niepowtarzalna okazja dla wystawców: METAL, ALUMINIUM & NONFERMET, HEAT TREATMENT czy RECYKLING. Będą oni mogli zaprezentować swoje możliwości
i potencjał produkcyjny przed najlepszymi ekspertami z branży – mówi Piotr Pawelec, menedżer projektu w Targach Kielce. - W czasie targów METAL zadebiutują targi HEAT TREATMENT, dedykowane szerokiej grupie firm związanych z branżą obróbki cieplnej i urządzeń grzejnych. Nowa wystawa w Targach Kielce to unikatowe wydarzenie w tej części Europy.

Ważne wsparcie i współprace

Honorowym patronatem targi METAL 2018 objęło Ministerstwo Przedsiębiorczości i Rozwoju. Natomiast portal Foundry Planet został Global Media Partnerem wydarzenia. Przyznane kuratele to wyraz uznania i wsparcia dla organizatorów ważnego wydarzenia dla Polskiej gospodarki.

Udział w targach zadeklarowało także Włoskie Stowarzyszenie Producentów Maszyn Odlewniczych AMAFOND wraz z Maurizio Sala, prezydentem tej organizacji. Po raz drugi obecne będzie Stowarzyszenie Odlewników oraz Metalurgów Republiki Białorusi oraz kilkunastu firm z tego kraju.

d3xtiaw

*Merytoryczne spotkania *
Istotnym punktem odlewniczych targów w Kielcach są merytoryczne wydarzenia towarzyszące spotkaniu branży odlewniczej. Podczas wydarzenia odbędzie wiele seminariów i warsztatów się, m.in. spotkanie dotyczące włoskiego rynku odlewniczego, a także druku 3D metalem. Wystawcy zaprezentują wiele nowości, w tym najnowocześniejsze oprogramowania do symulacji procesów odlewniczych, czy systemy ERP (ang. Enterprise Resource Planning) - przystosowane do obsługi produkcji.

Umowa z Chińskim Stowarzyszeniem Odlewniczym

Gościem honorowym targów odlewniczych w Kielcach ponownie będzie Chińskie Stowarzyszenie Odlewnicze (CFA). Uczestnictwo chińskich firm oraz CFA to istotna kwestia dla polskiej branży, bowiem Polska jest ważnym węzłem komunikacyjnym i logistycznym łączącym Euroazję. Pierwszego dnia targów METAL, 25 września, odbędzie się ceremonia podpisania umowy między Targami Kielce a Chińskim Stowarzyszeniem Odlewniczym. Umowa dotyczy wzajemnych świadczeń realizowanych w latach 2019 oraz 2020 i ma na celu pogłębienie współpracy między instytucjami.

d3xtiaw

Podziel się opinią

Share
d3xtiaw
d3xtiaw
Więcej tematów