Trwa ładowanie...
02-08-2014 03:14

Rekord Guinnessa pobity na XX Przystanku Woodstock

Drugi w tym roku rekord Guinessa na Przystanku Woodstock pobity. Tym razem chodziło o zebranie jak największej liczby ludzi z całkowicie pomalowanym ciałem. Na udział w zabawie zdecydowało się 398 uczestników festiwalu.

Share
Rekord Guinnessa pobity na XX Przystanku WoodstockŹródło: PAP, fot: Lech Muszyński
d28tys9

Przeważały odcienie koloru niebieskiego, przez co uczestnicy przypominali bohaterów filmu Avatar. Często powtarzały się też różne symbole i ślady odbitych dłoni.

Uczestnicy zabawy otrzymywali od organizatorów bieliznę. Jednym z warunków zaliczenia zadania było bowiem pomalowane dokładnie całego ciała, wraz z bielizną.

Wcześniej, na tegorocznym Woodstocku, został pobity inny rekord Guinessa. Wyzwanie polegało na stworzeniu największej na świecie sztafety na rowerze stacjonarnym. W zadaniu wzięło udział 321 osób.

d28tys9

W Kostrzynie nad Odrą trwa XX Przystanek Woodstock. Drugi dzień festiwalu zgromadził na koncertowym polu 450 tys. osób. Organizatorzy spodziewają się, że sporo osób dotrze do Kostrzyna nad Odrą jeszcze w sobotę. - Ludzie ciągle do nas dojeżdżają i spodziewamy się, że w sobotę przybędzie spora dawka nowych osób. Jesteśmy na to przygotowani" - mówi Jurek Owsiak.

W tegorocznej edycji Przystanku Woodstock na scenie zaprezentuje się w sumie ponad 70 zespołów z Polski i zagranicy. Impreza zakończy się w sobotę.

d28tys9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d28tys9
Więcej tematów