Trwa ładowanie...

Rafał Ziemkiewicz skomentował wpis Bałtroczyka

Rafał Ziemkiewicz odniósł się na Twitterze do wpisu Piotra Bałtroczyka, który w piątek opublikował na Facebooku wpis dotyczący kobiet w otoczeniu Jarosława Kaczyńskiego. Bałtroczyk nazwał je "grupą agresywnych, bezczelnych, obłudnych, zakłamanych i brzydkich stworów" i wymienił nazwiska. Wpis konferansjera wzbudził żywe oburzenie internautów.

Share
Rafał Ziemkiewicz skomentował wpis Bałtroczyka
Źródło: Agencja Gazeta, Fot: Anna Krasko
d2sgple

Jarosław Kaczyński nie lubi kobiet, wiem to na pewno. Właśnie dlatego twarzami swoich rządów uczynił grupę agresywnych,...

d2sgple

Na wpis ten zareagował Rafał Ziemkiewicz, nazywając Bałtroczyka "ch... powiedzmy chałturnikiem".

W przeszłości jednak inne wpisy Ziemkiewicza również wywoływały sporo kontrowersji, niektóre z nich także dotyczyły kobiet. Komentując sprawę zakonnika, wydalonego z gdańskiego klasztoru Dominikanów za wykorzystanie pijanej nastolatki, napisał: "no cóż, kto nigdy nie wykorzystał nietrzeźwej niech rzuci pierwszy kamień".

Wcześniej poruszył kwestię urody naszych sąsiadek zza zachodniej granicy. "Islamizacja Zachodu może mieć lepsze strony; gdyby np wszystkim Niemkom nakazano nosić burkini, kurorty by bardzo wypiękniały" - napisał na swoim profilu na Twitterze Ziemkiewicz.

d2sgple

Podziel się opinią

Share
d2sgple
d2sgple
Więcej tematów