Trwa ładowanie...
d134594

Rafał Ziemkiewicz skomentował wpis Bałtroczyka

Rafał Ziemkiewicz odniósł się na Twitterze do wpisu Piotra Bałtroczyka, który w piątek opublikował na Facebooku wpis dotyczący kobiet w otoczeniu Jarosława Kaczyńskiego. Bałtroczyk nazwał je "grupą agresywnych, bezczelnych, obłudnych, zakłamanych i brzydkich stworów" i wymienił nazwiska. Wpis konferansjera wzbudził żywe oburzenie internautów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piotr Bałtroczyk
Piotr Bałtroczyk (Agencja Gazeta, Fot: Anna Krasko)
d134594

Jarosław Kaczyński nie lubi kobiet, wiem to na pewno. Właśnie dlatego twarzami swoich rządów uczynił grupę agresywnych,...

Opublikowany przez Piotr Bałtroczyk - profil oficjalny na 17 marca 2017

Na wpis ten zareagował Rafał Ziemkiewicz, nazywając Bałtroczyka "ch... powiedzmy chałturnikiem".

W przeszłości jednak inne wpisy Ziemkiewicza również wywoływały sporo kontrowersji, niektóre z nich także dotyczyły kobiet. Komentując sprawę zakonnika, wydalonego z gdańskiego klasztoru Dominikanów za wykorzystanie pijanej nastolatki, napisał: "no cóż, kto nigdy nie wykorzystał nietrzeźwej niech rzuci pierwszy kamień".

Wcześniej poruszył kwestię urody naszych sąsiadek zza zachodniej granicy. "Islamizacja Zachodu może mieć lepsze strony; gdyby np wszystkim Niemkom nakazano nosić burkini, kurorty by bardzo wypiękniały" - napisał na swoim profilu na Twitterze Ziemkiewicz.

Zobacz także: Chamski wpis Bałtroczyka. Obraził kobiety z PiS

d134594

Podziel się opinią

Share
d134594
d134594
Więcej tematów