Trwa ładowanie...
d3qh9w1
d3qh9w1

Rafał Bochenek: Nowoczesna i PO donoszą na Polskę. To skandaliczne

- To działalność antypolska. Ewidentnie politycy Nowoczesnej i PO donoszą na Polskę. Projekt rezolucji, którzy ma być podobno przyjmowany w PE, jest pisany rękami PO. To jest rzecz skandaliczna - mówił w #dziejesienazywo rzecznik rządu Rafał Bochenek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3qh9w1

Według Jana Grabca (PO) łamanie przez polski rząd zasad demokratycznych wyrzuca nas ze wspólnoty państw europejskich. - Niezależnie od tego, czy PO miałaby propozycję rezolucji czy nie, ona by zapadła. Walczymy o to, żeby ta rezolucja była sformułowana ze zrozumieniem polskich aspiracji, z szacunkiem dla drogi i osiągnięć Polaków, ale też z jasnym wskazaniem, zgodnie z opinią Komisji Weneckiej, co trzeba zmienić, żeby tę sytuację naprawić - przekonywał polityk Platformy.

Dodał, że konflikt w Polsce "jest na rękę przeciwnikom interesów Polski". - Chcemy przejąć inicjatywę w tej sprawie, zadbać o to, żeby rezolucja miała kształt przyjazny dla Polski - tłumaczył Grabiec.

Tomasz Rzymkowski (Kukiz'15) jest przeciwny wyciąganiu polskich spraw na arenę międzynarodową. Choć, jego zdaniem, PO nie jest pierwszą formacją, która to robi. - PiS dokonało tego precedensu po minionych wyborach samorządowych. PO idzie tym śladem - zwrócił uwagę.

d3qh9w1

Podziel się opinią

Share
d3qh9w1
d3qh9w1
Więcej tematów