Trwa ładowanie...
wypadek

Rafał Bochenek: lekarze zdecydują o wyjściu ze szpitala Beaty Szydło

Rafał Bochenek powiedział, że Beata Szydło cały czas wypełnia swoje obowiązki i komunikuje się z rządem będąc w szpitalu. Rzecznik rządu poinformował, że w sobotę premier Beatę Szydło odwiedzili członkowie gabinetu politycznego. - To wszystko świadczy o jej dobrym stanie zdrowia, że nic poważnego się nie stało i wszystko jest pod kontrolą lekarzy - powiedział w rozmowie z Polsat News rzecznik rządu Rafał Bochenek.

Share
Rafał Bochenek: lekarze zdecydują o wyjściu ze szpitala Beaty Szydło
Źródło: WP
d4bboe8

Rafał Bochenek nie potwierdził informacji posła PiS Jarosława Sellina, według których premier ma prowadzić we wtorek posiedzenie rządu. - Pani premier wciąż pozostaje na obserwacji w szpitalu. O tym, kiedy opuści szpital, zdecydują lekarze" - powiedział Rafał Bochenek. Dodał też, że to lekarze mają najlepszą wiedzę o stanie zdrowia pani premier.

Rzecznik rządu nie chciał podać więcej informacji na temat stanu zdrowia premier, ponieważ nie jest lekarzem. Jednak zaznaczył, że wszystkie wykonywane badania są rutynowe w takich sytuacjach i nie ma żadnych niepokojących sygnałów na temat zdrowia Beaty Szydło.

- Każdy ma prawo do prywatności, także pani premier. Jest pewna granica i tej granicy nie powinniśmy przekraczać – dodał w rozmowie Polsat News rzecznik rządu.

d4bboe8

Podziel się opinią

Share
d4bboe8
d4bboe8
Więcej tematów