Trwa ładowanie...

Radny PiS wulgarnie do żony: spierd** do roboty! Teraz tłumaczy, dlaczego tak powiedział

Radny PiS z Piotrkowa Trybunalskiego, Sławomir Dajcz, został oskarżony przez żonę o znęcanie się psychiczne. - Ty świnio do roboty spierd**, do roboty, bo jesteś zdrowa - krzyczał do żony. W rozmowie z Wirtualną Polską wyjaśniał okoliczności zdarzenia.

Radny PiS wulgarnie do żony: spierd** do roboty! Teraz tłumaczy, dlaczego tak powiedziałŹródło: Youtube.com
d3j2s3h
d3j2s3h

"Gazeta Trybunalska" upubliczniła nagranie kłótni radnego PiS Sławomira Dajcza z żoną Anną. - Przestań mi ubliżać - mówi żona. - Ty świnio do roboty spierd*, do roboty, bo jesteś zdrowa. Do roboty masz zapier**. Ty łachudro - krzyczy.

Anna Dajcz oskarża męża o znęcanie się psychiczne i znieważenia.

d3j2s3h

Jak do tego doszło?

W rozmowie z Wirtualną Polską Dajcz wyjaśnia, co się wydarzyło. - Żona jest chora psychicznie. Leczy się, jest alkoholiczką. Ma chorobę afektywną dwubiegunową - tłumaczy.

Mówi, że był prowokowany i mogło się zdarzyć, że padły jakieś niewłaściwe słowa. - Mogłem tak powiedzieć w nerwach - wyjaśnia radny.

Problemy rodzinne

Kobieta ma od dłuższego czasu problemy zdrowotne. Zdiagnozowano u niej depresję - czytamy na stronie "Gazety Trybunalskiej". Dajcz wraz z dziećmi złożył w zeszłym roku w sądzie wniosek o ubezwłasnowolnienie i przymusowe leczenie żony.

Twierdzi, że zaatakowała go łomem. - Wyzywa mnie od szmaty ludzkiej. Robi z mojej matki ladacznice - stwierdza. Według Dajcza, żona rozpowiada, że ma nieślubne dziecko i oskarża go o związki kazirodcze.

d3j2s3h

Szefem PiS w okręgu piotrkowskim jest minister obrony narodowej Antoni Macierewicz. Dajcz mówi wprost, że jest gotów napisać do niego i zrezygnować z bycia radnym Piotrkowa. Urząd sprawuje od 2008 roku. - Zniszczyła moje życie rodzinne. Nie zależy mi, czy będę radnym - przyznaje. - Jestem gotów zrezygnować - deklaruje.

Sprawa Piaseckiego

Nie wiadomo, kto ma rację w tej sprawie. Nie zmienia to faktu, że słowa radnego nie były właściwe.

W ostatnim czasie opinię publiczną zbulwersowała sprawa innego, byłego już radnego PiS Rafała Piaseckiego. Żona bydgoskiego polityka, Karolina Piasecka upubliczniła w sieci nagranie, z którego wynika, że mąż znęcał się nad nią fizycznie i psychicznie.

Na ponadgodzinnym nagraniu słychać m.in. odgłosy walki, krzyki i płacz kobiety, wyzwiska mężczyzny. Mężczyzna grozi kobiecie pobiciem, śmiercią i wyrzuceniem z domu; instruuje ją, o której godzinie powinna wracać z pracy, podać obiad, nakazuje też dokładne posprzątanie domu.

Piasecki odszedł z PiS i zrezygnował z mandatu radnego Bydgoszczy. W jego sprawie prowadzone jest śledztwo. Może mieć postawiony zarzut nękania żony.

Źródło: Wiadomości WP

d3j2s3h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3j2s3h
Więcej tematów