Trwa ładowanie...
d3s30ia

Radio RMF zrobi telewizję

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji jednogłośnie opowiedziała się w czwartek za przyznaniem spółce Radio-Muzyka- Fakty, operatorowi radia RMF FM, koncesji na satelitarny kanał telewizyjny.

Share
d3s30ia

Kanał ma mieć charakter informacyjno-muzyczny. Rzeczniczka RMF FM Anna Kozłowska nie chciała zdradzić szczegółów przedsięwzięcia bo - jak stwierdziła - władze stacji nie wiedzą jeszcze, jaka będzie koncesja. Zgodnie z prawem uchwała Rady trafi teraz do Urzędu Regulacji Telekomunikacji. Po wydaniu przez niego opinii koncesję musi podpisać przewodniczący KRRiT.

Prace nad kanałem ma prowadzić cały Holding FM, którego głównym elementem jest spółka Radio-Muzyka-Fakty. W skład holdingu wchodzi m.in. Broker FM, przedstawiciel handlowy radia RMF FM, a także Scena FM, zajmująca się produkcją muzyczną i organizowaniem imprez plenerowych. Chcemy budować i rozwijać holding na rynku polskim; ponieważ nie mamy możliwości zaangażowania się w oddziały lokalne radiowe, to jest to inna forma naszej aktywności - uzasadniała w październiku złożenie wniosku o udzielenie koncesji Kozłowska.(ck)

d3s30ia
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3s30ia
d3s30ia
Więcej tematów