Trwa ładowanie...
ds58n6k

Rabiej: Trzaskowski powinien szybko przeciąć spekulacje

Kandydat PO i Nowoczesnej na wiceprezydenta Warszawy odniósł się do wpisu Michała Dzięby, który zarzucał Trzaskowskiemu, że przyjmował kokainę, brał udział w "sex party" i miał romans ze stażystką. Na antenie Radia ZET Rabiej doradził koledze, by ostro zareagował na te oskarżenia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paweł Rabiej twierdzi, że kampania wyborcza będzie "brutalna"
Paweł Rabiej twierdzi, że kampania wyborcza będzie "brutalna" (PAP, Fot: Rafał Guz)
ds58n6k

- Podpowiedziałbym Trzaskowskiemu, by szybko i ostro to przeciął. Powinna być ostra reakcja. Jeśli te zarzuty są nieprawdziwe, to ten ktoś powinien odpowiedzieć za to karnie - stwierdził w rozmowie z Konradem Piaseckim.

Polityk Nowoczesnej, który chce wspólnie z Rafałem Trzaskowskim wejsć do warszawskiego ratusza zapewnia, że zna życiorys kolegi, a poseł PO jest "przejrzysty i transparentny". Rabiej podkreślił, że kampania wyborcza będzie "brutalna i zostaną wyciągnięte różne rzeczy", dlatego "należy mieć grubą skórę, przyzwyczaić się i szybko dementować" nieprawdziwe informacje. Zaznaczył również, iż jest dumny, że startuje wspólnie z Trzaskowskim.

Autorem rewelacji na temat rzekomych ekscesów z udziałem Trzaskowskiego jest Michał Dzięba - niegdyś asystent ministra skarbu w rządzie PO-PSL Aleksandra Grada. Określany mianem "złotego dziecka PO" Dzięba za rządów koalicji został członkiem rad nadzorczych: PGE GiEK, Naftoport i KGHM Metraco. Na początku tego roku otrzymał stanowisko prezesa Polskiej Izby Gospodarczej Elektromobilności.

ds58n6k

Źródło: radiozet/wnp.pl

Zobacz także: "Joasia, co tam u ciebie?". Krystyna Pawłowicz ma dwa oblicza

ds58n6k

Podziel się opinią

Share

ds58n6k

ds58n6k
Więcej tematów