Trwa ładowanie...
d45x9r0

Putin bohaterem rosyjskiej telewizji. Rusza nowy program „Moskwa. Kreml. Putin”

Putin bohaterem nowego programu. „Moskwa. Kreml. Putin” w telewizji z Władimirem jako gwiazdą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Putin bohaterem rosyjskiej telewizji. Rusza nowy program „Moskwa. Kreml. Putin”
Putin bohaterem rosyjskiej telewizji. Rusza nowy program „Moskwa. Kreml. Putin” (Instagram.com)
d45x9r0

Putin bohaterem nowego programu

Jeden z kanałów rosyjskiej telewizji – Rossija 1 uruchomił nowy, cotygodniowy program, poświęcony w pełni Władimirowi Putinowi. Wyemitowano już drugi odcinek, a światowe i rosyjskie media zwróciły uwagę na ukazany w produkcji wyidealizowany wizerunek prezydenta oraz kult Putina jako jednostki.

„Moskwa. Kreml. Putin” - o programie

Wiadomo, że program jest w całości poświęcony osobie Putina i próbuje ukazać go od bardziej ludzkiej, przyjaznej strony. Możemy obejrzeć prezydenta Rosji w rozmaitych sytuacjach od grzybobrania czy wyjazdu na Syberie, po wizyty w placówce edukacyjnej dla utalentowanej młodzieży w otoczeniu dzieci. Oczywiście, nie brakuje pochwalnych komentarzy. Prowadzący Władimir Sołowjow na każdym kroku podkreśla zalety Putina. Komentuje na przykład to, że prezydent „lubi dzieci, ale i ludzi ogółem”. Kolejnym ważnym akcentem jest podkreślenie tężyzny fizycznej i dobrej kondycji Putina. Silny, wysportowany, dobry, troskliwy, z pasją – może się wydawać, że rosyjska głowa państwa nie posiada żadnych wad.

Opinia mediów

Propaganda programu „Moskwa. Kreml. Putin” od razu zwróciła uwagę nie tylko zachodnich, ale również opozycyjnych tekstów. Program został porównany przez TV Dodż do reality show, który w czasach ZSRR gloryfikował Lenina. Wiadomo, że czas antenowy kanału Rossija 1 już wcześniej w dużej mierze był poświęcony prezydentowi. Teraz jednak Putin na dobre dominował ramówkę rosyjskiej telewizji.

d45x9r0

Podziel się opinią

Share
d45x9r0
d45x9r0
Więcej tematów