Trwa ładowanie...

PSL wystawia własnego kandydata na prezydenta Warszawy. Jest nim Jakub Stefaniak

PSL nie poprze w wyborach na prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego. Ugrupowanie ma zamiar wystawić własnego kandydata na ten urząd. Ma nim zostać rzecznik prasowy PSL Jakub Stefaniak.

Share
PSL wystawia własnego kandydata na prezydenta Warszawy. Jest nim Jakub Stefaniak
Źródło: East News, Fot: Stefan Maszewski/Reporter
d1lnkra

Oficjalnie kandydat PSL - jak informuje PAP -zostanie przedstawiony w środę przez lidera ugrupowania Władysława Kosiniaka-Kamysza na konferencji prasowej. Kilka dni temu lider PSL tłumaczył, że wystawienie w Warszawie własnego kandydata podyktowane jest względami merytorycznymi.

- Bo dzisiaj jest przerzucanie się eventami ze strony jednego kandydata Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej Rafała Trzaskowskiego i kandydata Zjednoczonej Prawicy Patryka Jakiego. Taki wyścig na konferencje prasowe, a nie ma merytorycznej debaty - stwierdził Kosiniak-Kamysz.

Lidrer PSL tłumaczył też, że kampania na prezydenta Warszawy skupia zawsze uwagę mediów i opinii publicznej. Jest więc szansą na zaprezentowanie programu ugrupowania. - Brak swojego kandydata to też brak możliwości pokazywania tego, jakiego my oczekujemy samorządu i co chcemy zrobić dla małych ojczyzn. To jest brak możliwości zabierania głosu w tych sprawach
- dodał polityk.

Źródło: polsatnews.pl

d1lnkra

Podziel się opinią

Share
d1lnkra
d1lnkra
Więcej tematów