Trwa ładowanie...
dv6w9ij

PSL wystawia własnego kandydata na prezydenta Warszawy. Jest nim Jakub Stefaniak

PSL nie poprze w wyborach na prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego. Ugrupowanie ma zamiar wystawić własnego kandydata na ten urząd. Ma nim zostać rzecznik prasowy PSL Jakub Stefaniak.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jakub Stefaniak będzie kandydatem PSL na prezydenta Warszawy
Jakub Stefaniak będzie kandydatem PSL na prezydenta Warszawy (East News, Fot: Stefan Maszewski/Reporter)
dv6w9ij

Oficjalnie kandydat PSL - jak informuje PAP -zostanie przedstawiony w środę przez lidera ugrupowania Władysława Kosiniaka-Kamysza na konferencji prasowej. Kilka dni temu lider PSL tłumaczył, że wystawienie w Warszawie własnego kandydata podyktowane jest względami merytorycznymi.

- Bo dzisiaj jest przerzucanie się eventami ze strony jednego kandydata Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej Rafała Trzaskowskiego i kandydata Zjednoczonej Prawicy Patryka Jakiego. Taki wyścig na konferencje prasowe, a nie ma merytorycznej debaty - stwierdził Kosiniak-Kamysz.

Lidrer PSL tłumaczył też, że kampania na prezydenta Warszawy skupia zawsze uwagę mediów i opinii publicznej. Jest więc szansą na zaprezentowanie programu ugrupowania. - Brak swojego kandydata to też brak możliwości pokazywania tego, jakiego my oczekujemy samorządu i co chcemy zrobić dla małych ojczyzn. To jest brak możliwości zabierania głosu w tych sprawach
- dodał polityk.

Źródło: polsatnews.pl

dv6w9ij

Podziel się opinią

Share
dv6w9ij
dv6w9ij