Trwa ładowanie...
d27y1jf

PSL szydzi z Krystyny Pawłowicz. "Kryśka, znaleźliśmy Twoje tabletki. Nie panikuj!"

Trafiła kosa na kamień. Znana z ostrych i nierzadko absurdalnych wypowiedzi posłanka PiS Krystyna Pawłowicz napotkała "godnego" przeciwnika do twitterowej szermierki na słowa. Okazała się nim osoba prowadząca konto PSL. Wymiana zdań miała dotyczyć rolnictwa i wsi, ale obie strony mocno zboczyły z tematu...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krystyna Pawłowicz starła się z PSL na Twitterze
Krystyna Pawłowicz starła się z PSL na Twitterze (PAP)
d27y1jf

"PSL, nie chowaj się! To wy pasożytujecie na wsi i polskich rolnikach. Uwłaszczyliście się na przemyśle z rolnictwem związanym, gnębicie swych sąsiadów rolników. Podnieśliście z PO wiek emerytalny waszych kobiet ze wsi aż o 12 lat! PSL! Na kolana i przeproście!" - zaczęła Krystyna Pawłowicz.

Na ripostę Ludowców nie trzeba było długo czekać. Wbrew żądaniom prof. Pawłowicz, przedstawiciele PSL wcale nie "uklękli" pod ciężarem jej oskarżeń.

d27y1jf

"Kryśka, znaleźliśmy Twoje tabletki. Oddamy jak się zobaczymy w Sejmie. Do tego czasu nie panikuj i się trzymaj. Pamiętaj: i tak Cię kochamy" - czytamy na oficjalnym profilu partii.

Zobacz także: #JedziemyWPolskę. Nowy cykl Wirtualnej Polski

Na tym jednak nie koniec. Krystyna Pawłowicz musiała mieć ostatnie słowo w tej osobliwej dyskusji.

d27y1jf

"Na waszą jałową miłość czeka w Słupsku Biedroń. Powodzenia" - odparła.

Pozostaje mieć nadzieję, że konflikt na linii Pawłowicz - PSL nie znajdzie swojej kontynuacji w sali plenarnej Sejmu i pozostanie wyłącznie twitterową ciekawostką.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d27y1jf

Podziel się opinią

Share
d27y1jf
d27y1jf