Trwa ładowanie...

Przełom w sprawie brutalnego ataku nożownika w Tczewie. 22-latek usłyszał zarzuty

22-latek, który został aresztowany za atak na 70-letniego mężczyznę, przyznał się do dwóch innych rozbojów. W tym do brutalnego ataku na dziewczynę, której podczas próby kradzieży, zadał aż 7 ciosów nożem - podał RMF FM. Mężczyzna usłyszał zarzuty. Za usiłowanie zabójstwa grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.
Share
Przełom w sprawie brutalnego ataku nożownika w Tczewie. 22-latek usłyszał zarzuty
Źródło: WP.PL, Fot: Sławomir Kowalewski
d142x9z

Mieszkaniec Malborka został wczoraj tymczasowo aresztowany pod zarzutem usiłowania zabójstwa. W ostatni weekend ciężko zranił on w Tczewie 70-letniego mężczyznę. Jednak podczas przesłuchania, 22-latek przyznał się do innych rozbojów, w tym do brutalnego ataku na 17-latkę.

- Przyznał się on łącznie do trzech napadów i jednego usiłowania zabójstwa. Za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi mu kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3. Natomiast za usiłowania zabójstwa grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności - poinformował Michał Sienkiewicz z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku.

Do napadu na kobietę doszło w Tczewie w listopadzie ubiegłego roku. Napastnik chciał ukraść 17-latce torebkę, jednak zaczęła się ona bronić. Zadał jej łącznie 7 ciosów nożem. Dziewczyna trafiła do szpitala, na szczęście obrażenia, nie zagrażały jej życiu.

d142x9z

Podziel się opinią

Share
d142x9z
d142x9z
Więcej tematów