Trwa ładowanie...
d3t0f6o
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Przejęto ponad 4 tony kokainy przemycanej w łodziach

Władze Kostaryki poinformowały, że przejęły ponad cztery tony kokainy przemycanej w trzech łodziach, które przypominały wyglądem kutry rybackie. Narkotyki skonfiskowano u zachodnich wybrzeży Kostaryki, na wodach Pacyfiku. Aresztowano 11 obywateli Kostaryki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
(WP.PL, Fot: Paweł Kozioł)
d3t0f6o

Łodzie znajdowały się setki mil od siebie i w znacznej odległości od brzegu. Władze nie sprecyzowały, czy przemytnicy z trzech łodzi pracowali wspólnie.

Operacja miała miejsce we wtorek i środę. Przynajmniej jedną łódź przechwycono dzięki współpracy kostarykańskiej i amerykańskiej straży wybrzeża, które patrolują większość okolicznych wód w celu przechwytywania szmuglerów.

Agencja Associated Press odnotowuje, że w ostatnich latach na wodach u wybrzeży Kostaryki wzrósł przemyt narkotyków. Od początku maja skonfiskowano tu ponad siedem ton kokainy.

d3t0f6o

Podziel się opinią

Share

d3t0f6o

d3t0f6o
Więcej tematów