Trwa ładowanie...
dvahvsm
dvahvsm
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
policja

Przeciwnicy Busha pobili policjanta

Przeciwnicy prezydenta USA George'a W. Busha, demonstrujący w Nowym Jorku, gdzie odbywa się konwencja Republikanów, ciężko pobili jednego z policjantów - poinformowało radio CBS.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
dvahvsm

Policjant został przewieziony do szpitala nieprzytomny. To pierwszy w Nowym Jorku przypadek pobicia funkcjonariusza podczas obecnej kampanii protestów przeciwko polityce rządu USA.

Dotychczas wszystkie demonstracje przebiegały w Nowym Jorku bardzo pokojowo, nieomal w atmosferze ulicznych parad. Do ekscesów może jednak dojść we wtorek wieczorem, gdyż anarchiści zapowiedzieli, że wbrew zakazowi pomaszerują na Manhattan i będą usiłowali wywołać zamieszki, traktując to jako "obowiązek obywatelski".

dvahvsm

Podziel się opinią

Share

dvahvsm

dvahvsm
Więcej tematów