Trwa ładowanie...

Promocja na weekend w Poznaniu - rowery miejskie na godzinę za darmo!

Od 7 do 9 sierpnia w Poznaniu można wypożyczyć rower miejski i korzystać z niego przez godzinę zupełnie za darmo.

Share
Promocja na weekend w Poznaniu - rowery miejskie na godzinę za darmo!
Źródło: ZTM Poznań, Fot: Maciej Sobczyk
dg0thyd

Przypomnijmy, że 31 lipca system Poznańskiego Roweru Miejskiego został powiększony o 7 nowych stacji. Dzięki temu w sumie w Poznaniu znajduje się już 37 stacji, skąd można wypożyczyć jednoślad, a tych jest już mieście ponad 440. Efekty są widoczne. Jak informuje Zarząd Transportu Miejskiego, w ciągu ostatniego tygodnia rowery wypożyczono już 6162 razy.

Aby uczcić rozbudowę systemu ZTM wspólnie z firmą Nextbike, operatorem PRM przygotował promocję na cały najbliższy weekend. Od piątku do niedzieli (7-9 sierpnia) wypożyczenie roweru do 60 minut będzie bezpłatne.

dg0thyd

- Ta promocja to jednocześnie wyraz uznania dla dotychczasowych użytkowników roweru miejskiego, a także dobra okazja, aby osoby, które dotąd nie korzystały z PRM, wypróbowały tę formę zdrowej, taniej i ekologicznej komunikacji – wyjaśniają przedstawiciele ZTM.

Przypomnijmy, że na co dzień darmowe jest wypożyczenie roweru na czas do 20 minut. Za wypożyczenie na czas od 20 do 60 minut trzeba zapłacić 2 zł, a za kolejną godzinę 4 zł. Zgodnie z regulaminem maksymalny czas wypożyczenia roweru to 12 godzin.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

dg0thyd

Podziel się opinią

Share
dg0thyd
dg0thyd
Więcej tematów