Trwa ładowanie...
d1y2jbj

Prognoza pogody na dziś - 4 października. Minimalne ocieplenie, ale aura nie będzie nas rozpieszczać

Po kilku chłodniejszych dniach nastąpi delikatne podwyższenie temperatury. Na zachodzie i południu termometry pokażą nawet 16 stopni. Zdecydowanie gorsza aura w pozostałej części kraju. Tam nie będzie więcej niż 13 kresek, a pogoda w kratkę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W czwartek kolejny dzień zmiennej pogody
W czwartek kolejny dzień zmiennej pogody (Wikimedia Commons CC BY-SA)
d1y2jbj

Kolejny dzień aura podzieli Polskę na dwie części. Pogodnie i słonecznie będzie jedynie na zachodzie i południu kraju. Na pozostałym terenie dominować będzie zmienna pogoda. Promienie słońca będą przeplatać się ze słońcem i przelotnymi opadami deszczu.

WP.PL
Podziel się

Na wschodzie dodatkowo powieje jeszcze porywisty wiatr, do 45 km/h. Najcieplej będzie właśnie na zachodzie i południu Polski. Tam termometry wskażą od 14 do 16 stopni Celsjusza. Na przeważającym obszarze kraju będzie chłodniej. Słupki rtęci wskażą tam od 12 do 13 kresek.

d1y2jbj

Sprawdź prognozę dla swojego regionu

Z kolei IMGW wydało ostrzeżenia hydrologiczne dla trzech województw: zachodniopomorskiego, pomorskiego i warmińsko-mazurskiego. Alerty 2 stopnia obowiązują dla Zalewu Szczecińskiego, Wybrzeża zachodniego i wschodniego i Ujściowego odcinka Wisły. Ostrzeżenia 1 stopnia obowiązują dla Żuław i Zalewu Wiślanego.

Zobacz także: Śnieg na Kasprowym Wierchu. Mógł zaskoczyć niejednego turystę

Źródło: cumulus.wroc.pl/pogodynka.pl

d1y2jbj

Podziel się opinią

Share

d1y2jbj

d1y2jbj
Więcej tematów