Trwa ładowanie...
ycipk-4lc5mw

Prognoza pogody na dziś - 4 października. Minimalne ocieplenie, ale aura nie będzie nas rozpieszczać

Po kilku chłodniejszych dniach nastąpi delikatne podwyższenie temperatury. Na zachodzie i południu termometry pokażą nawet 16 stopni. Zdecydowanie gorsza aura w pozostałej części kraju. Tam nie będzie więcej niż 13 kresek, a pogoda w kratkę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W czwartek kolejny dzień zmiennej pogody
W czwartek kolejny dzień zmiennej pogody (Wikimedia Commons CC BY-SA)
ycipk-4lc5mw

Kolejny dzień aura podzieli Polskę na dwie części. Pogodnie i słonecznie będzie jedynie na zachodzie i południu kraju. Na pozostałym terenie dominować będzie zmienna pogoda. Promienie słońca będą przeplatać się ze słońcem i przelotnymi opadami deszczu.

WP.PL
Podziel się

Na wschodzie dodatkowo powieje jeszcze porywisty wiatr, do 45 km/h. Najcieplej będzie właśnie na zachodzie i południu Polski. Tam termometry wskażą od 14 do 16 stopni Celsjusza. Na przeważającym obszarze kraju będzie chłodniej. Słupki rtęci wskażą tam od 12 do 13 kresek.

ycipk-4lc5mw

Sprawdź prognozę dla swojego regionu

Z kolei IMGW wydało ostrzeżenia hydrologiczne dla trzech województw: zachodniopomorskiego, pomorskiego i warmińsko-mazurskiego. Alerty 2 stopnia obowiązują dla Zalewu Szczecińskiego, Wybrzeża zachodniego i wschodniego i Ujściowego odcinka Wisły. Ostrzeżenia 1 stopnia obowiązują dla Żuław i Zalewu Wiślanego.

Zobacz także: Śnieg na Kasprowym Wierchu. Mógł zaskoczyć niejednego turystę

ycipk-4lc5mw

Źródło: cumulus.wroc.pl/pogodynka.pl

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-4lc5mw

ycipk-4lc5mw
ycipk-4lc5mw
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów