placeholder_1o0eac

Prognoza pogody na dziś - 30 czerwca. Pogoda w kratkę, znowu poczujemy chłód

Początek weekendu przyniesie zmienną pogodę. W części Polski będzie pogodnie za sprawą wyżu znad Morza Norweskiego. Z kolei pozostały obszar znajdzie się pod wpływem niżu znad Rosji i Ukrainy co przyniesie ochłodzenie i przelotne opady.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W sobotę na słoneczną aurę będą mogli liczyć jedynie mieszkańcy północy Polski, na pozostałym obszarze pogoda w kratkę, może padać
W sobotę na słoneczną aurę będą mogli liczyć jedynie mieszkańcy północy Polski, na pozostałym obszarze pogoda w kratkę, może padać (Pixabay.com, Fot: Aliya_99)
placeholder_1o0eac

W sobotę ładną pogodą nie będą mogli się cieszyć wszyscy mieszkańcy Polski. Słonecznie i bez opadów będzie w województwach: zachodniopomorskim, pomorskim, lubuskim, wielkopolskim, na Kujawach i w dolnośląskim.

Na Podkarpaciu, w Małopolsce, na Śląsku, w Opolszczyźnie, a także w okolicach Zatoki Gdańskiej oraz na Warmii, Mazurach i Podlasiu pogoda w kratkę. Promienie słońca będą przeplatać się z przelotnymi opadami deszczu.

W województwach pomorskim i warmińsko-mazurskim IMGW wydał ostrzeżenia hydrologiczne 1. stopnia w rejonie Żuław i Zalewu Wiślanego. W tym rejonie może dojść do gwałtownego podniesienia stanu wody.

placeholder_1o0eac

Sprawdź TUTAJ prognozę pogody na twojego regionu.

WP.PL
Podziel się

Po upalnym piątku czeka nas ochłodzenie. Najcieplej będzie na zachodnie kraju, tam termometry pokażą od 19 do 22 kresek. Na pozostałym obszarze kraju słupki rtęci wskażą od 15 do 16 stopni Celsjusza.

placeholder_1o0eac

Zobacz także: Nad Bałtykiem słońce, a na plażach parawany

Źródło: cumulus.wroc.pl/pogodynka.pl

placeholder_1o0eac

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
placeholder_1o0eac
placeholder_1o0eac