Trwa ładowanie...
Prognoza pogody na 9 stycznia (plus dwa kolejne dni)

Prognoza pogody na 9 stycznia (plus dwa kolejne dni)

Siarczysty mróz pozostanie na razie wspomnieniem. Choć w wielu miejscach w Polsce sypnęło śniegiem, nie utrzyma się on długo. Temperatury będą oscylować w okolicy zera.

Share
d1p01ox

W sobotę pogodę w kraju kształtować będzie słabnący ośrodek niskiego ciśnienia znad północno-wschodniej Polski. Z zachodu napływać będą ciepłe i wilgotne masy powietrza.

Na krańcach zachodnich i południowych po porannych mgłach ma się przejaśniać. W ciągu dnia będzie pogodnie i bez opadów. Na pozostałym obszarze kraju, czyli w północnej, częściowo w centralnej i w północno-wschodniej części Polski, na niebie dominować będą chmury. Od czasu do czasu popada z nich śnieg lub śnieg z deszczem.

Jak na styczeń - będzie ciepło

W ciągu dnia termometry wskażą od -1 stopnia na Warmii, Mazurach i Suwalszczyźnie do 2 stopni Celsjusza w centrum, na zachodzie i południu kraju.

Czekają nas zawirowania w pogodzie

W ciągu najbliższych kilkunastu dni czeka nas zimowy przekładaniec pogodowy. Musimy przygotować się na opady śniegu, śniegu z deszczem i samego deszczu. Lokalnie wystąpią opady marznącego deszczu. Również temperatura będzie mocno zróżnicowana.

d1p01ox

Podziel się opinią

Share
d1p01ox
d1p01ox
Więcej tematów