Trwa ładowanie...
d1rv7mg

Prognoza pogody na 22 i 23 stycznia

Europa północna i północno-wschodnia znajdują się pod wpływem wyżu z centrum nad Zatoką Botnicką. Pozostały obszar kontynentu obejmują niże z ośrodkami nad Krymem i Islandią oraz związanymi z nimi układami frontów atmosferycznych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Prognoza pogody na 22 i 23 stycznia
(AFP, Fot: Janek Skarzynski)
d1rv7mg

Polska jest pod wpływem wyżu znad Zatoki Botnickiej, w napływającej z północnego wschodu mroźnej arktycznej masie powietrza.

Ciśnienie w Warszawie w południe wyniesie 1005 hPa i będzie spadać.

Środa

d1rv7mg

W środę zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami na północy kraju. Na południu okresami słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna od -12 st C na Suwalszczyźnie, -7 st C w centrum do -3 st C na południowym zachodzie i nad samym morzem. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-wschodni.

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i rozpogodzeniami na północy kraju. Miejscami w południowej połowie kraju możliwe słabe opady śniegu. Temperatura minimalna od -20 st C, -16 st C na północnym wschodzie, -10 st C w centrum do -6 st C na południu. Wiatr słaby i umiarkowany, przeważnie północno-wschodni, tylko nad morzem południowo-wschodni.

Czwartek

W czwartek zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami na północy kraju. Miejscami na południu słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna od -14 st C na północnym wschodzie, -10 st C, -7 st C w centrum do -3 st C na południowym zachodzie. Wiatr słaby i umiarkowany z kierunków wschodnich.

Warszawa

W Warszawie w środę zachmurzenie duże. Temperatura maksymalna -7 st C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-wschodni. W nocy zachmurzenie duże. Temperatura minimalna -12 st C. Wiatr słaby, północno-wschodni. W czwartek w stolicy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura maksymalna -8 st C. Wiatr słaby, północno-wschodni i wschodni.

Zobacz więcej w serwisie pogoda.

d1rv7mg

Podziel się opinią

Share
d1rv7mg
d1rv7mg
Więcej tematów