Trwa ładowanie...
Prognoza pogody na 14 stycznia (plus dwa kolejne dni)
zima

Prognoza pogody na 14 stycznia (plus dwa kolejne dni)

W czwartek nad Polskę napływać będzie mroźne powietrze pochodzenia arktycznego. Nieco cieplejsza masa powietrza z zachodu docierać będzie nad zachodnią Polskę. Gdzieniegdzie pokaże się słońce.
Share
d3jmjax

W ciągu dnia najczęściej będzie się rozpogadzać w pasie środkowym rozciągającym się od północy do południa kraju. Na Mazurach, Podlasiu, Mazowszu, Lubelszczyźnie i Podkarpaciu oraz na zachodzie i południowym-zachodzie Polski będzie się mocniej chmurzyć - tam od czasu do czasu popada śnieg i śnieg z deszczem.

W ciągu dnia termometry wskażą od -4 stopni na północny i wschodzie kraju do 3 stopni Celsjusza na zachodzie i południowym-zachodzie Polski. Wiatr południowo-zachodni, słaby i umiarkowany.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia przed oblodzeniem dla całej Polski. Oznacza to, iż mogą wystąpić niebezpieczne zjawiska meteorologiczne, które mogą powodować szkody materialne, a także mogą być zagrożeniem dla życia. Uważajmy zatem zarówno na drogach, jak i na chodnikach.

d3jmjax

Podziel się opinią

Share
d3jmjax
d3jmjax
Więcej tematów