Trwa ładowanie...

Prognoza pogody na 13 i 14 marca

Skandynawia oraz wschodnia Europa znajdować się będą pod wpływem niżów. Na pozostałym obszarze kontynentu dominować będzie rozległy wyż z ośrodkami nad Karpatami i Wyspami Brytyjskimi. Polska będzie pod wpływem tego wyżu. Z północnego zachodu stopniowo zacznie napływać nieco cieplejsza, polarnomorska masa powietrza.

Share
Prognoza pogody na 13 i 14 marca
Źródło: PAP, Fot: Grzegorz Momot
d2lscaq

Ciśnienie w Warszawie w południe wyniesie 1014 hPa i będzie spadać.

Czwartek

W czwartek w kraju zachmurzenie przeważnie małe. Temp. maks. od 12, 14 st. na północy i wschodzie, 14, 15 st. w centrum do 18 st. na południowym zachodzie. Wiatr słaby, zmienny, na wybrzeżu okresami umiarkowany, zachodni i południowo zachodni.

d2lscaq

W nocy z czwartku na piątek zachmurzenie małe i umiarkowane. Temp. min. od -3 st. w kotlinach górskich do 0, 1 st. w centrum i do 4 st. lokalnie na wybrzeżu. Wiatr słaby, na północy również umiarkowany, przeważnie zachodni.

Piątek

W piątek w Polsce zachmurzenie małe i umiarkowane, okresami duże. Temp. maks. 8, 10 st. na krańcach północnych, 13, 15 st. w centrum i do 18 st. miejscami na południowym zachodzie. Wiatr słaby, na północy również umiarkowany, przeważnie zachodni.

W Warszawie w czwartek zachmurzenie małe. Temp. maks. 13 st. Wiatr słaby, zachodni. W nocy zachmurzenie małe. Temp. min. 1 st. Wiatr słaby, zachodni. W piątek w stolicy zachmurzenie małe i umiarkowane, okresami duże. Temp. maks. 13 st. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni.

Zobacz więcej w serwisie pogoda.

d2lscaq

Podziel się opinią

Share
d2lscaq
d2lscaq
Więcej tematów