Trwa ładowanie...
d83n62c
d83n62c
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Proces ekstradycyjny Edwarda Mazura odroczony

Postępowanie w sprawie ekstradycji Edwarda
Mazura zostało odroczone do środy 25 października 2006 roku -
poinformowała przedstawicielka sądu federalnego w Chicago,
Alicia Castillo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d83n62c

Pierwsze posiedzenie w sprawie polonijnego biznesmena odbyło się w piątek po południu, czasu miejscowego. Castillo poinformowała, że trwało ono 10 minut.

Sąd dał Mazurowi czas na wyznaczenie adwokata, który go będzie bronił. Przesłuchanie nie mogło się zacząć bez odpowiedniej reprezentacji strony - powiedziała Castillo.

Aresztowanemu biznesmenowi towarzyszyli w czasie rozprawy agenci Federalnego Biura Śledczego (FBI). Jak poinformowała Castillo, Mazur nie miał kajdanek i nie był ubrany w drelich więzienny.

Po posiedzeniu sądu, Mazur został odwieziony do aresztu federalnego w Chicago.

Sprawę Mazura prowadzi doświadczony sędzia Arlander Keys. W sądzie federalnym w Chicago orzeka od 1995 roku.

Paweł Maciąg

d83n62c

Podziel się opinią

Share

d83n62c

d83n62c
Więcej tematów