Trwa ładowanie...

Prezydent zaapelował o udział w wyborach. "Wierzę w mądrość Polaków"

Prezydent Andrzej Duda w swoim orędziu zaapelował o udział w najbliższych wyborach parlamentarnych. Jak podkreślał, wybory są świętem demokracji. - Dlatego też proszę, dajmy wyraz naszej obywatelskiej powinności i pójdźmy na wybory - mówił.

Share
Prezydent zaapelował o udział w wyborach. "Wierzę w mądrość Polaków"
Źródło: PAP, Fot: Jacek Turczyk
dcrx1zu

Prezydent prosił również, by decyzja, na kogo zagłosować w nadchodzących wyborach, była poprzedzona czasem namysłu. Zaakcentował, że to właśnie 25 października Polacy będą wybierali władzę zwierzchnią - Sejm i Senat

- Polska jest naszym wspólnym domem, bez względu na wszystkich, musimy dbać o ten dom. (...) Dziś przed Polską stoi wiele trudnych zadań, zarówno w polityce wewnętrznej i zagranicznej, ale jestem przekonany, że działając wspólnie, jesteśmy w stanie im podołać - mówił prezydent.

dcrx1zu

Na koniec swojego wystąpienia prezydent ponownie zaapelował, by iść na wybory i dodał, że to "od nas i naszych decyzji będzie zależeć, czy będziemy żyć zgodnie". - Ufam, że decyzja, którą razem podejmiemy, będzie dobra dla Polski. Głęboko wierzę w mądrość i doświadczenie Polaków - powiedział.

- Każdy rząd, by realizować dobre dla kraju zmiany, potrzebuje silnego mandatu społecznego, dlatego idźmy na wybory - powiedział.

dcrx1zu

Podziel się opinią

Share
dcrx1zu
dcrx1zu
Więcej tematów