Trwa ładowanie...
d33zahe

Prezydent pokazał zdjęcie z Kamilem Bednarkiem, w komentarzach burza. "Szacunek dla tego 'artysty' się skończył"

Prezydent Andrzej Duda w czwartek na uroczystej gali wręczył Nagrody Gospodarcze. Impreza zakończyła się koncertem Kamila Bednarka. Głowa państwa zrobiła sobie nawet zdjęcie z muzykiem i pokazała je na Twitterze. Pod wpisem zawrzało, niektóre komentarze są bardzo ostre: "sPISił się", "Bednarek zszedł na psy", a "kto to jest taki, by Prezydent z nim pozował".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wręczenie nagród na gali, potem odbył się koncert
Wręczenie nagród na gali, potem odbył się koncert (PAP, Fot: Darek Delmanowicz)
d33zahe

Prezydent Andrzej Duda wręczył sześciu firmom Nagrody Gospodarcze Prezydenta RP. Odbyło się to podczas uroczystej gali będącej zwieńczeniem pierwszego dnia "Kongresu 590" w Jasionce koło Rzeszowa. W swoim wystąpieniu podkreślił, że "te statuetki, to forma promowania polskiej przedsiębiorczości, polskiej myśli, w tym myśli technologicznej".

- Od prawie 30 lat wracamy do grona krajów, które chcą się mienić europejskimi potęgami, które chcą się mienić najsilniejszymi w europejskiej konkurencji, a w efekcie i w konkurencji światowej - powiedział Andrzej Duda.

d33zahe

Uroczystą galę zakończył koncert Kamila Bednarka i Filharmonii Podkarpackiej. Prezydent zrobił sobie zdjęcie z popularnym muzykiem, trafiło ono na Twittera.

Użytkownicy nie byli zadowoleni. Cześć osób skrytykowała prezydenta, ale sporo ostrych słów skierowane było w stronę Bednarka.

"Bednarek zszedł na psy", "sPISił się, szkoda", czy "przeca on ćpie". Są tez takie opinie: "szacunek dla tego 'artysty' sie skończył. Skompromitował się robiąc sobie zdjęcie i występując na imprezie organizowanej przez pseudoprezydenta łamiącego konstytucję. ŻE-NA-DA!".

Niektórzy zaatakowali też prezydenta. "Żenada"

Sporo osób wytknęło Andrzejowi Dudzie słowa o "ubeckich metodach". Chodzi o nagranie, które pojawiło się w sieci. Prezydent pozwolił sobie na chwile szczerości i skrytykował szefa MON.

Internauci nie mieli litości. "Panie Prezydencie! To wstyd mówić o "ubeckich metodach" w odniesieniu do ministra Macierewicza, który jest synem żołnierza AK,ofiary stalinizmu.Powinien Pan to publicznie sprostować i osobiście przeprosić" - napisał jeden z nich.

d33zahe

Podziel się opinią

Share

d33zahe

d33zahe
Więcej tematów