Trwa ładowanie...
d4hk5ul
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
zamach

Prezydent Francji pilnie wrócił do Paryża. Zwołał sztab kryzysowy

• Francois Hollande pilnie powrócił do Paryża
• Wziął udział w posiedzeniu sztabu kryzysowego
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Francois Hollande
Francois Hollande (AFP, Fot: STEPHANE DE SAKUTIN)
d4hk5ul

Po ataku w Nicei prezydent Francji Francois Hollande powrócił z Awinionu do Paryża i wziął udział w posiedzeniu sztabu kryzysowego w siedzibie MSW - poinformowała agencja AFP.

Wcześniej Hollande rozmawiał z szefem francuskiego rządu i ministrem spraw wewnętrznych.

W czwartek późnym wieczorem w Nicei na południu Francji ciężarówka wjechała w ludzi, obserwujących pokazy fajerwerków z okazji święta narodowego Francji. Wg wstępnych informacji zginęło co najmniej 30 osób, a 100 zostało rannych.

Francuskie media podały, że doszło także do strzelaniny. Władze Nicei poinformowały, że kierowca ciężarówki został zastrzelony.

d4hk5ul

Podziel się opinią

Share

d4hk5ul

d4hk5ul
Więcej tematów