Trwa ładowanie...

Prezydent: cieszę się, że jestem w ekipie, która realizuje programy takie jak 500 plus

- Dzięki programowi 500 plus, według wszystkich wskaźników, ubóstwo wśród dzieci w naszym kraju spadło o 93 procent, to niebywały wynik, to wynik spektakularny w skali światowej - mówił prezydent Andrzej Duda na spotkaniu z mieszkańcami Jezioran. - Z jednej strony, jak wiele odwagi, ale z drugiej strony, tak naprawdę jak niewiele potrzeba było, żeby pomóc rodzinom wychowującym dzieci, żeby te rodziny mogły odetchnąć i mogły zacząć żyć godniej - dodał

Share
Prezydent: cieszę się, że jestem w ekipie, która realizuje programy takie jak 500 plus
Źródło: PAP, Fot: Tomasz Waszczuk
d3ijd7q

"Cieszę się, że uczestniczę w takiej ekipie"

- Cieszę się proszę państwa, że uczestniczę w takiej ekipie, która tego typu rozwiązania w naszym kraju wspiera i realizuje - mówił prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z mieszkańcami Jezioran (warmińsko-mazurskie). Jak dodał, oczekiwany jest teraz program Mieszkanie plus.

- Żeby młode rodziny, zwłaszcza te, które wychowują dzieci, mogły znaleźć własne lokum, żeby nie musiały mieszkać z rodzicami, żeby mogli tworzyć osobną, odrębna młodą rodzinę w pełni tego słowa znaczeniu. Rodzinę, która będzie rzeczywiście na swoim, która będzie mogła być spokojna o realizację swoich potrzeb mieszkaniowych - powiedział Duda.

Szydło czy Duda? Zobaczcie na kogo stawia żelazny elektorat PiS

"Ci złodzieje, którzy okradali nas z podatków"

Prezydent wyraził satysfakcję, że poprawia się sytuacja budżetowa państwa i że "dzięki działaniom obecnych władz, wzrosła ściągalność podatków, że ściga się tych, którzy do tej pory oszukiwali, po prostu okradali polskie społeczeństwo".

d3ijd7q

- Że ci złodzieje, którzy okradali nas do tej pory z podatków, czują, że obecna władza nie popuści i że trzeba po prostu te podatki płacić, bo to także i ten element przyczynia się do większej ściągalności podatków, poza zmianami prawnymi, które są dokonywane - powiedział Duda.

Prezydent podkreślił, że oznacza to, iż "nasze państwo staje się coraz silniejsze i rośnie nasz potencjał, a tym samym wzrasta bezpieczeństwo Polaków".

d3ijd7q

Podziel się opinią

Share
d3ijd7q
d3ijd7q
Więcej tematów