Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Premier przyjął dymisję wiceministra finansów Mariusza Andrzejewskiego

Premier Kazimierz Marcinkiewicz przyjął dymisję wiceministra finansów Mariusza Andrzejewskiego -
poinformował resort finansów na stronach internetowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Qaqwqwrqw

Jak podaje resort, Andrzejewski złożył rezygnację z pełnionej funkcji z powodów rodzinnych. Był podsekretarzem w Ministerstwie Finansów od 22 grudnia ub.r.

Od stycznia 2001 r. do kwietnia 2005 r. Andrzejewski pracował kolejno - jako asystent w Katedrze Rachunkowości Finansowej Akademii Ekonomicznej w Krakowie, asystent w Katedrze Zarządzania Finansami na Wydziale Zarządzania Akademii Górniczo - Hutniczej, członek zarządu TBS "Złocień", adiunkt w Katedrze Rachunkowości Finansowej Akademii Ekonomicznej w Krakowie, kierownik Katedry Bankowości i Finansów w WSBiF w Bielsku Białej i jako prezes zarządu spółki Altair.

Jest autorem i współautorem publikacji z zakresu rachunkowości, finansowania, planowania inwestycji oraz rynku kapitałowego. Jest też członkiem Rady Naukowej Stowarzyszenia Księgowych, członkiem European Accounting Association (EAA) w Polsce oraz wiceprezesem Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego (PTE), oddziału w Krakowie.

Qaqwqwrqw

Andrzejewski urodził się 1 lipca 1971 r. W 2001 r. uzyskał doktorat z zakresu nauk ekonomicznych.(eg)

Polub WP Wiadomości
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw