Trwa ładowanie...
d3nzdi4

Premier Mateusz Morawiecki moralizuje młodzież w mediach społecznościowych

Premier Mateusz Morawiecki odnalazł w sobie nowe powołanie. Wytropił w mediach społecznościowych młodzieńca, który opublikował na swoim profilu nieprzychylny policji skrót, składający się z czterech liter. Młody człowiek otrzymał od premiera krótką lekcję.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mateusz Morawiecki pilnuje kultury młodych Polaków w internecie
Mateusz Morawiecki pilnuje kultury młodych Polaków w internecie (Mateusz Morawiecki, Facebook)
d3nzdi4

Publikując coś w mediach społecznościowych warto zastanowić się przynajmniej dwa razy, czy warto. Nigdy nie wiadomo, kto czyta nasze wpisy, a może się okazać, że czyta je na przykład polski premier.

Mateusz Morawiecki skłania młodzież do refleksji

O wyostrzonej uwadze premiera Morawieckiego przekonał się młody człowiek, który na Instagramie opublikował niepochlebny dla funkcjonariuszy policji komentarz. Młodzieniec użył skrótu "HWDP", którego wulgarne rozwinięcie wymierzone jest bezpośrednio w mundurowych.

d3nzdi4

Premier zdecydował, że nie może przejść obojętnie wobec tej słownej agresji i postanowił udzielić chłopakowi lekcji. "Drogi młody człowieku - zanim napiszesz coś takiego, zastanów się dwa razy, co by powiedziała Twoja mama, gdyby to zobaczyła. I policjant, który na pewno Ci kiedyś pomoże, gdy będziesz tego potrzebował" - odpisał Morawiecki na komentarz.

 Instagram
(Instagram)

Być może dzięki interwencji premiera młodzieniec zapamięta, że warto powstrzymać się od wulgaryzmów, albo zmieni ustawienia prywatności swoich profili w mediach społecznościowych.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3nzdi4

Podziel się opinią

Share
d3nzdi4
d3nzdi4