Trwa ładowanie...

Pracownik lotniska został trafiony błyskawicą. Pokazał, co się z nim stało

Kamera amerykańskiego lotniska Southwest Florida International uchwyciła dramatyczny moment. Widać na nim jak pracownik portu lotniczego zostaje trafiony błyskawicą podczas odprawy samolotu. W sieci ukazał się film zawierający zdjęcia obrażeń poszkodowanego.

Share
Pracownik lotniska został trafiony błyskawicą. Pokazał, co się z nim stało
Źródło: Twitter
d4c4u21

21-letni Austin Dunn pracuje jako członek obsługi lotniska. Tego dnia dostał zlecenie, by wypakować bagaże z samolotu linii Sun Country, pomimo tego, że nad portem lotniczym przechodziła właśnie burza z ulewnym deszczem. Kiedy Dunn zbliżył się do zaparkowanej maszyny, w tył samolotu uderzyła błyskawica. Na nagraniu widać, że w tym samym momencie mężczyzna dotykał powłoki maszyny. Wszystko zostało uwiecznione na lotniskowych kamerach.

Siła uderzenia była tak duża, że mężczyzna natychmiast padł na ziemię. Po przewiezieniu do szpitala ustalono, że odniósł poparzenia III stopnia. O zdarzeniu opowiedziała także siostra Austina Dunna.

d4c4u21

- Ojciec zadzwonił do mnie i powiedział, że Austin został trafiony błyskawicą i przewieziono go do szpitala Lee Memorial. Pamiętam tylko, że zapytałam go, czy brat przeżył. Kiedy usłyszałam, że tak, poczułam olbrzymią ulgę. Wiadomość o wypadku była najgorszą chwilą w moim życiu - powiedziała Autumn Dunn w rozmowie z telewizją CNN.

Zobacz także: Potężne burze przeszły nad Polską. Te zdjęcia robią wrażenie

d4c4u21

Podziel się opinią

Share
d4c4u21
d4c4u21
Więcej tematów