Praca dla murarza-alkoholika. Aż trudno w to uwierzyć

Takie ogłoszenia o pracę zdarzają się nad wyraz rzadko. Pracodawca wiedząc, że nie znajdzie idealnego pracownika, zdecydował się obniżyć wymagania stawiane kandydatom. Pozostaje jednak pytane, czy nie posunął się w tym za daleko?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Praca dla murarza-alkoholika. Aż trudno w to uwierzyć
(facebook.com/stokeontrent24)

Skoro tak trudno o ideał, to może lepiej zatrudnić fachowca z wadami. Do takiego wniosku doszedł pracodawca w Wielkiej Brytanii zamieszczając ogłoszenie dla jego przyszłych pracowników. Na pierwszy rzut oka - idealne dla Polaków mieszkających na wyspach.

Pracodawca poszukuje murarza. To stanowisko dość popularne wśród Polaków przebywających na Wyspach. W ogłoszeniu są podane wszystkie najbardziej potrzebne informacje: wymagania, stawka za godzinę, lokalizacja... Przyda się też elementarna znajomość języka . Jednak to,co przykuwa największą uwagę to jedna uwaga, którą posiada owe ogłoszenie: "mogą być alkoholicy" ale mają nie pić w czasie pracy.

Przyznacie sami, że ktoś musiał świetnie znać realia polskich pracowników decydując się na wywieszenie takiego ogłoszenia.

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.