Trwa ładowanie...
dy52bnb

Poznań. Mężczyzna rażony prądem. PST nie kursował

W Poznaniu doszło do zwarcia instalacji elektrycznej. Mężczyzna trafił do szpitala. Na kilka godzin wstrzymany został ruch na trasie Poznańskiego Szybkiego Tramwaju.
Share
Poznań. Dwugodzinna przerwa w kursowaniu Poznańskiego Szybkiego Tramwaju (zdjęcie ilustracyje)
Poznań. Dwugodzinna przerwa w kursowaniu Poznańskiego Szybkiego Tramwaju (zdjęcie ilustracyje)Źródło: East News, Fot: Karolina Adamska
dy52bnb

Do zdarzenia doszło po godz. 13 w rejonie al. Solidarności w Poznaniu. Ekipa montująca reklamy miała doprowadzić do zwarcia instalacji elektrycznej. Jeden z pracowników zewnętrznych podczas wykonywania obowiązków służbowych upuścił przewód, przez co doszło do porażenia. Mężczyzna trafił do szpitala - podaje gloswielkopolski.pl.

Poznań. Dwugodzinna przerwa w kursowaniu Poznańskiego Szybkiego Tramwaju

Z kolei przewód zwisał, przez co zapadła decyzja służb o wstrzymaniu ruchu tramwajowego na trasie Poznańskiego Szybkiego Tramwaju w obu kierunkach. Powodem były kwestie bezpieczeństwa. Linie nr 12 i 15 kierowane były do pętli Połabska, a linie nr 14 i 16 kursowały do pętli Piątkowska.

dy52bnb

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Poznaniu uruchomiło zastępcze autobusy, które jeździły na trasie: Jana III Sobieskiego - Księcia Mieszka I - Armii Poznań. Po dwóch godzinach od rozpoczęcia awarii ruch na PTS został wznowiony.

Cezary Tomczyk odpowiada Szymonowi Hołowni

Źródło: gloswielkopolski.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dy52bnb

Podziel się opinią

Share
dy52bnb
dy52bnb
Więcej tematów