Trwa ładowanie...
d3n9zov

Poznań. Ekshibicjonista od czterech lat grasuje po lasach i zaczepia kobiety. Radny reaguje

Nagi mężczyzna ubrany w kominiarkę i adidasy grasuje po poznańskich lasach i obnaża się przed kobietami. Sprawą zainteresował się radny Przemysław Polcyn. Policja potwierdza, że dostała kilka zgłoszeń, a mężowie zaatakowanych kobiet mieli umawiać się na "polowanie".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Poznań. Ekshinbicjonista grasuje po lesie i obnaża się przed kobietami
Poznań. Ekshinbicjonista grasuje po lesie i obnaża się przed kobietami (Materiały od radnego Przemysława Polcyna)
d3n9zov

Mężczyzna grasuje w rejonie poznańskich osiedli: Smochowic, Krzyżownik i Streszyna. Policja potwierdza, że otrzymała kilka zgłoszeń o ekshibicjoniście w sportowych butach i kominiarce pojawiającym się w tych okolicach. Na początku mężczyzna miał nie atakować pań, tylko się przed nimi obnażać. Gdy funkcjonariusze dojeżdżali na miejsce ekshibicjonisty już nie było - informował portal epoznan.pl.

Sprawą zajmował się radny Przemysław Polcyn, który uważa, że to niebezpieczne. Interwencję podjął po tym, jak zgłosiła się jedna z poszkodowanych - przekazał WP. Jak zeznała kobieta, mężczyzna ma około 30 lat, a po zrobieniu zdjęcia zboczeniec stał się agresywny. Dodatkowo ma filmować całe zdarzenie. Radny w lipcu wysłał interpelację do prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka. Pomoc obiecał jego zastępca Mariusz Wiśniewski.

d3n9zov

Wydarzenia nie potwierdza straż miejska. Temat poruszano jednak na jednym z zebrań Rady Osiedla Strzeszyn. Wówczas jedna z osób miała się obnażać w okolicach przystanku na ul. Koszalińskiej. Mężowie zaatakowanych kobiet mieli się umawiać na "polowanie". Mieszkańcy informują, że do takich sytuacji dochodzi od około czterech lat, ale w ostatnim czasie zjawisko miało się nasilić. Nie jest pewne, czy chodzi o tego samego mężczyznę. Nieoficjalnie wiadomo, że ekshibicjonista ma poruszać się rowerem.

Zobacz także: Mike Pence w Warszawie. Kamiński przytacza żart, który krąży po Warszawie

Źródło: WP, epoznan.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3n9zov

Podziel się opinią

Share

d3n9zov

d3n9zov
Więcej tematów