ycipk-40kw4h

Poznań. Awaryjne lądowanie samolotu Ryanair. Nie żyje pasażer

We wtorek wieczorem samolot linii Ryanair awaryjnie lądował na lotnisku w Poznaniu. W trakcie lotu z East Midlands w Anglii do Łodzi źle poczuł się jeden z pasażerów. Mimo podjętej reanimacji mężczyzny nie udało się uratować.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Poznań. Nie żyje 68-letni pasażer Ryanair
Poznań. Nie żyje 68-letni pasażer Ryanair (iStock.com)
ycipk-40kw4h

Samolot linii Ryanair leciał z East Midlands w Anglii do Łodzi, gdzie miał lądować ok. godziny 21:50. Na godzinę przed planowym lądowaniem źle poczuł się 68-letni pasażer. Załoga udzieliła mu pierwszej pomocy. Podjęto również decyzję o awaryjnym lądowaniu na lotnisku Ławica w Poznaniu. Mimo podjętej akcji ratunkowej mężczyzna zmarł.

- Lądowano ze względu na pacjenta, który źle się poczuł. Niestety, zmarł. Stwierdzono, że z przyczyn naturalnych - powiedział rzecznik lotniska Ławica, Błażej Patryn w rozmowie z Radiem Zet

Na lotnisku w Poznaniu interweniowała policja. Nie wezwano prokuratora.

ycipk-40kw4h

Jak informuje rozgłośnia, lot do Łodzi znacznie się opóźnił. Pasażerowie zostali przewiezieni autokarami z Poznania do Łodzi dopiero późnym wieczorem. Ponieważ samolot z Poznania dotarł do Łodzi dopiero w środę, a nie we wtorek wieczorem, wielogodzinnemu opóźnieniu uległ również lot z Łodzi do Anglii.

Źródło: Radio Zet

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-40kw4h

ycipk-40kw4h